Cel mai important ar fi sa vina la Steaua si Emerich Ienei chit ca ciobanul o va face doar asa de ochii lumii, dar ar fi foarte important. Becali poate isi va vedea lungul nasului si nu se va mai baga la echipa cu atatia oameni care se pricep la fotbal.
In alta ordine de idei, sper ca Lacatus a clarificat niste lucururi cu ciobanul. De exemplu sa nu mai impuna jucatori, sa scape de jucatorii slabi si foarte slabi sa aduca unii de mare valoare asa cum ne aburea Adrian Ilie prin vara!
Si inca ceva..sa reiau faptul ca Becali l-a adus pe Lacartus pentru ca scasuse dramtatic in sondaje si ca urmeaza alegeri ar fi inutil. Totusi le-as spune pesismistilor care cred ca Jiji se va baga si peste Lacatus ca se inseala. Ciobanul nu isi mai permite sa mai piarda nimic din cele 5 procente care le are, si orice cearta cu Laca i-ar fi fatala. Cred ca din contra il va ridica in slavi ca sa incerce sa mai urce in sondaje.
