sunt la munca si nu am acces la TV...stie cineva la radio unde pot asculta meciul?
sunt la munca si nu am acces la TV...stie cineva la radio unde pot asculta meciul?
Si campioana Ungariei a batut-o pe Manchester acum vreo 3 ani
De fapt a fost Man.Utd 3-0 Debrecen si Debrecen 0-3 Man.Utd. Ce dreq dorele? ![]()
"Nu o sa fiu mulțumit cu un punct, ci numai cu victoria. Oriunde ar juca, Sevilla merge la victorie. Ne respectãm adversarul dar sã nu uitați cã Sevilla e Sevilla", a declarat președintele clubului spaniol
Steaua e Steaua , Sevilla e un fel de CFR al campionatului spaniol care a crescut in ultimi 3-4 ani si acuma ii cu gura mare. Parerea mea ..
diseara va zic io ca batem cel putin ku 1-0......o sa imi dati dreptate dupa meci....Forza Steaua
si orikum trebuie sa fim optimisti pana la urma Steaua e o echipa de temut.....si asa trebuie sa fie si diseara
si orikum trebuie sa fim optimisti pana la urma Steaua e o echipa de temut.....si asa trebuie sa fie si diseara
:laugh: :laugh: :laugh: n-am argumente pentru a te putea contrazice!fie ca tine!
De fapt a fost Man.Utd 3-0 Debrecen si Debrecen 0-3 Man.Utd. Ce dreq dorele?![]()
Hai ma Jeane ca asa a fost, da-o-n ma-sa, nu mai tii minte?? Acuma nah, c-or fi fost 3, c-or fi fost 5, tot dracul ala e (dar inseamna ca am imbatranit mai mult)
http://www.UEFA.com/competitions/UCL/histo...1635/index.html
Hai cu un 1-0, un 1-0 si cu Praga si astia suntem.
@weez
PAGE NOT FOUND
Sorry. The page you have requested is unavailable.
Return to UEFA.com
**** UEFA.com ![]()
Am editat, sry.
stie careva unde se poate vedea meciul pe net fara taxa pentru cei care nu se afla in Romania?
Lasa ca si Rosenborg conduce la ValenciaSi Grecia a castigat titlul european
Si campioana Ungariei a batut-o pe Manchester acum vreo 3 ani
si buturuga mica a rasturnat carul mare, candva... cred... mai demult...
Fii optimist, dax
Una-i una si Steaua-i praf. Nici daca mi-as baga in vena n-as putea deveni optimist. Eventual doar sa ma busheasca plansul. Cred ca e primul meci european pe care-l vad singur, de multa vreme incoace.
E iarna in inimile noastre...
echipa de start conform site-urilor sportive:
Zapata
Emeghara-Goian-Rada-Nesu
Nicolita-Ov.Petre-Lovin-Croitoru
Dica
Badea
hai ca se poate baieti!
Stelistii adevarati sunt alaturi de voi... chiar daca nu pe stadion!
Nu mai posta consecutiv.Citeste regulamentul
Am vazut la sport ca Del nido se duce peste tot cu echipa:in deplasari in acelasi avion cu fotbalistii..si cand pornesc de la aeroport spre hotel sta in autocar cu ei..MORI Gigi!!!!!MACAR SA FIE ADEVARATE zvonurile din FANATIK cum ca o sa cumpere S.O.VANTU Steaua!!!!SA VINA CLIPA AIA KT MAI RPD PUPAIASH MUSTATZA TOATA ZIUA daca o sa reuseasca sa cumpere Steaua Desi...nu vre JIGODIA AIA
doamne ajuta!!!
sa castigam`pentru Lacatus ca e baiat fain
hai baietzi p mama lor!!!!Forza Steaua!!!
Hai baietii
dica10
astazi va fi o seara magica sper sa fie bine.poate joaca Becali titular si da vreo 2 goluri
daca nu tot in Dica & compania este baza
va rog spuneti-mi unde se poate asculta meciul aici pe site ? ca nu gasesc
Steluta zero - 1 Sevilla ! Si macelul abia a inceput.
mersi Alex, din cauza ca era alb rosu nu l-am observat ![]()
Cred ca in locul lui Becali as mai astepta 2-3 meciuri si daca tot nu se schimba nimic in jocul echipei, as vinde toata echipa cu exceptia lui Zapata, si as reconstrui-o da capo al fine.
Abia astept sa vad cine si ce scuze mai inventeaza.
Daca si dupa meciul asta mai iese cineva in fata si le ia apararea, daca cineva mai poate spera, atunci legile Universului sunt sfidate la maximum.
Am vrut sa ma agat de toate sperantele si de toata iubirea mea pentru echipa asta, dar e imposibil.
Si din tot meciu' asta apreciez zambetu' lui Iacob, si indignarea lu' Banel c-a dat-o ala de langa el.
Ntz ntz ntz..
Sevilla e cu 200 de clase peste adunatura de jucatori de la Steaua. Tragic este ca suntem de rahat si in campionat,nu ca ne-o da sevilla. Problema mea este atitudinea,macar daca stii ca aia sunt mai buni intra domne mai tare. Astia ne umilesc pentru a patra oara la rand si ai nostri stau si se uita ca prostii.
pentru mine cel mai misto moment a fost cand a intrat tare emeghara. Sa ne stie astia de frica,daca nu de buni. Diferenta e urmatoarea(in afara de cea a valorii): ai nostri asteapta mingea,ai lor merg spre ea. Iacob nu a castigat nici un duel,Dica nu exista pe teren,Croitoru a mai incercat ceva dar el e jucator de divizia C,Goian inca viseaza la transfer etc. Singurii care mi-au placut au fost zapata pentru interventii si emeghara pentru rautate.
pentru oamenii aia care au dat milioane si care stau pe 0 grade puteam sa arate macar atitudine. Sa le fie rusine mercenarilor!!!
Poate sa vina Ferguson+Capello+Mourinho,Steaua nu are jucatori.Punct. Ganditi-va la asta toti cei ce va luati de Laca,Hagi sau restul antrenorilor ce vor mai veni.
Mai grav e ca la Slavia-Arsenal e 0-0,daca iau astia punct s-a dus si locul 3. Un 0-3 pentru sevilla astazi cred ca e cat de cat onorabil si ar fi un scor care reflecta realitatea din teren si anume Steaua =neprezentare
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
numai dati in pianisti. atat pot ei sa cante. doamne ce nulitati avem in echipaa.
bre nea Gigi cumpara si matale neste jucatori ca lumea!
La ce valoare au astia, i-as cumpara cu alocatia pe 2 luni si i-as suspenda pe viata.
si buturuga mica a rasturnat carul mare, candva... cred... mai demult...dax
Atita doar ca buturuga mica Steaua...e putreda! Si o buturuga putreda nu mai rastoarna nimic!
Iar stricaciunea stiti ca incepe de la cap!
Si mai stiti ca in caz de putrezire (necroza) trebuie indepartat tot ce-i rau. Nu prea stiu insa daca mai ramine ceva. :sad2:
Eu mai sper in egalare. De ce? Cred ca-mi lipseste o doaga! ![]()