Un pas inapoi pentru Ramos in opinia mea, dar sigur stie el mai bine situatia si a cantarit bine argumentele inainte de a lua aceasta decizie.
Cat despre meciul de peste 2 saptamani, eu, ca si alti suporteri de pe-aici, sper, sper intr-o minune, pentru ca dupa cum au decurs ostilitatile in tur, si in genere in grupele UCL anul acesta, n-ar trebui sa ne facem iluzii prea mari. Totusi, sa mizam pe noroc, pe "socul" datorat plecarii antrenorului (cel care a inventat multi jucatori din actuala formatie), pe sansa noastra/ghinionul lor, pe o zi mai buna a lui Dica, pe o prezenta mai inspirata a lui Surdu si pe mai mult tupeu din partea alor nostri. Poate ar trebui sa incercam cu Nesu, sau cu Golanski daca se va recupera (nu stiu exact care e situatia lui).