Un mare fotbalist,un mare caracter! Cine l-a vazut jucand nu avea cum sa nu-l iubeasca.Cine l-a cunoscut si l-ar fi dorit prin prejma mereu.Cei care i-au facut rau,sa-i ierte Dumnezeu ca mare pacat au savarsit!
Odihneasca-se in pace! Fie-i tarana usoara!
