FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ne-a Parasit Gicu Dobrin

«1234»
cRiss4Steaua26.10.2007 14:15

Condoleante familiei Dobrin !

bodanelu26.10.2007 15:08

Dumnezeu sa-l ierte :(

stelista_cristina26.10.2007 15:20

Desi sunt prea mica si nu am avut bucuria sa-l vad jucand simt o tristete mare in suflet....Dumnezeu SA-L ODIHNEASCA!

cristian01426.10.2007 15:34

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

costy226.10.2007 15:39

tare as vrea sa invete si cei din clubul Steaua ce inseamna fotbalul de la DOBRIN sisa nu mai joace fotbal pentru bani Dumnezeu SA-L IERTE!

Mircea200726.10.2007 15:54

Dumnezeu L-a dorit langa El mult prea devreme. Nu fiti tristi, Dobrin va fi mereu printre noi.

channah26.10.2007 16:03

Dumnezeu sa-l odihneasca!Condoleante familei si prietenilor!

redblue7126.10.2007 16:05

TE VOM IUBI MEREU!

ManiaCU26.10.2007 16:08

sincere condoleante, traiesc cu regretul n-am fost nascut in perioada in care uimeai toata lumea prin talentul tau incontestabil. Dobrin = legenda !

Dano26.10.2007 16:21

Vedeti cum aseaza Dumnezeu lucrurile ? Oamenii il iubesc pe Dobrin pentru ca face parte din categoria de oameni care nu a trisat. A fost sincer in viata si poate asta l-a costat! Dar nimic nu este mai important decat respectul pe care ti-l arata semenii !

Dumnezeu sa-l odihneasca !!!!

SebaSS26.10.2007 16:33

RIP, alte cuv sunt de prisos

Tupac Amaru26.10.2007 16:39

Eu consider, fara exagerare, ca ar trebui promulgata o zi de doliu national.

S-a stins un geniu al Poporului Roman, fratilor, chiar daca a fost fotbalist! Gicu Dobrin a fost, fara indoiala, un om ales!

steven_gerrard26.10.2007 16:47

Dumnezeu sa il odihneasca RESPECT PE VIATZA,pacat ca numai dupa ce mori ti se acorda importanta cu care tre sa fii tratat si premiile si toate premiile date de Basescu asta e,RESPECT SI Dumnezeu SA TE ODIHNEASCA IN PACE.

 

MEREU IN INIMILE NOASTRE ALE TUTUROR ROMANILOR indiferent dak sunt sau nu Sportivi :steag_steaua_ro: fular-campioniifularsteaua2

Oradeanu26.10.2007 17:41

La cate ati postat mai sus nu pot sa spun decat DORMI IN PACE SUFLET BLAND!!!!!!!!!!!!

st_194726.10.2007 18:15

INCREDIBIL.. doar 63 de postari la subiectu` asta...:|:| daca era un subiect despre cioban erau 200 si ceva..PACAT

il_scorpio26.10.2007 19:08

Unul dintre cei mai talentati jucatori din lume din toate timpurile! Daca s-ar fi nascut in zilele noastre si ar fi dus o viata un pic mai sportiva ar fi putut fi unul dintre cei mai mari jucatori ai lumii! RESPECT Nicolae DOBRIN!

84ava26.10.2007 19:08

Sincere condoleante!De acum o adevarata ...legenda.R.I.P!!!!!!!!

Ciofu T Dumitru26.10.2007 19:50

Cei ce n-au apucat sa-l vada jucand, au "pierdut" clipe de magie fotbalistica.

Odihneasca-se in pace.

sorin_daniel26.10.2007 20:14

Nicolae Dobrin ,un caracter minunat si un suflet mare.........Respect Gicu Dobrin!!!........Sincere condoleante!!!

Cristocea_26.10.2007 20:22

Dumnezeu sa-l ierte

laurst26.10.2007 20:46

un jucator genial, din cate am auzit, eu nu l-am vazut jucand decat din arhiva TV...

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! s-a dus un MARE sportiv!

danimarcu26.10.2007 21:54
tare as vrea sa invete si cei din clubul Steaua ce inseamna fotbalul de la DOBRIN sisa nu mai joace fotbal pentru bani Dumnezeu SA-L IERTE!

Marea majoritate a fotbalistilor din ziua de azi practica fotbalul de nevoie,pentru bani.Sunt rari jucatorii gen Maradona,Pele,Hagi sau Dobrin,care au jucat in primul rand din placere ,care s-au nascut cu harul acesta...

Odihneste-te in pace,Gascane!Condoleante familiei !

w3bmaster26.10.2007 23:20

A murit cred ca cel mai mare fotbalist al Romaniei

 

Dumnezeu sa te aiba in paza si sper ca de sus vei insufla in noi generatii spiritu tau ....

 

Oare cand vom mai avea un jucator ca Dobrin sau Hagi ? .....

 

Alte cuvinte nu isi au rostu

ghindoi26.10.2007 23:45

Dumnezeu SA L IERTE!

novac27.10.2007 00:40

Dumnezeu sã-l odihneascã în pace!

 

Multumesc Ion ca ne-ai adus aminte de povestea Mexicului. Merita povestita pentru demnitatea cu care si-a sustinut principiile in viata si pe teren. Un exemplu de caracter. Multumim Nicolae DOBRIN.

«1234»