@joseph, felicitari pentru post. Ai spus multe chestii pe care mi-as fi dorit sa le spun personal, dar implicarea in aceasta poveste nu mi-a dat probabil cea mai curata perspectiva.
De dragul adevarului, sa nu se inteleaga totusi ca membrii fondatori au pus bani de la ei pentru deplasarea de la Praga. Sponsorizarea de aproape 6.500 de lei (e o suma...) s-a facut exclusiv din banii Asociatiei.
@sorinf
Din pacate, este prea tarziu sa facem ceva pentru Londra si nici nu aveam in plan sa organizam aceasta deplasare. Prioritatea in acest moment este meciul cu Dinamo. Insa daca Steaua ajunge in primavara, vom incerca sa mai organizam o deplasare atunci.
@andyro
Te astept in Asociatie! ![]()
@Miaus si AndyQ
Ati coborat nivelul discutiei si ati insultat un moderator. Stiti ca este impotriva regulamentului. Pana la discutii despre SS si nazisti, invatati sa respectati regulile.
