Pedrazzini si-a dat clar seama ca stilul defensiv nu prea prinde la Steaua, si mai ales la suporteri. Pe langa faptul ca nu mai avem acea formula ultra defensiva parca vad ceva mai multa imaginatie pe atac ceea ce ma multumeste.
Sincer mi-as dori sa ramana la Steaua, pentru ca imi place mentalitatea lui din foarte multe puncte de vedere( primul si cel mai important nu cauta mereu scuze ca si predecesorul sau de genul: "suntem la inceput", " e un drum lung avem timp", "ne-am creat multe ocazii" -si nici nu treceam mingea de jumatatea terenului).
