FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«17374757677115»
RobYnho29.06.2010 20:17
M-au pus pe drumuri englezii.

 

Argentina - Mexic 1

Olanda - Slovacia 1

Paraguay - Japonia 1

Brazilia - Chile 1

Spana - Portugalia 1

 

Si asa se duce doar pe un meci un alt bilet frumos, daca Spania n-o comite in ultimele minute.

razvan2830.06.2010 11:49

Am bagat si eu prima data la Bet Cafe Arena

 

Am avut Brazilia - Chile 1

Olanda - Slovacia 1

Paraguay - Japonia 1

Uruguay - Ghana 1

 

 

Ce vreau sa imi spuneti si mie este daca se ia castigatorul final sau primele 90 minute.Stiam ca primele 90 minute se iau doar cand are n in paranteza dupa meci , de exemplu Paraguay - Japonia (n)

Dragoshel30.06.2010 11:54

se ia castigatorul la 90 de minute. depinde de casa de pariuri unele au n in fata cum zici tu altele alte litere chestii dastea... :D

BADboySteaua30.06.2010 13:24

Dyn.Dresden - Wisla K. 2

Slavia P. - Banik Sokolov 1

Steaua - Vik.Plazen 1

Salzburg - Aris S. 1

Sturm Graz - Sibir Novos. 1

SV Grodig - CFR Cluj 2

FC Herreither - Rapid W. 2

Young Boys - Kriens 1

KSK Ronse - Anderlecht 2

*Alecs*01.07.2010 14:00

Stimati tovarasi, declar oficial deschiderea sezonului de pariuri sportive, editia 2010/2011!

 

Ulisses - Bnei Yehuda X2

Rabotnicki - Lusitanos 1

Qarabag - Metalurg Skopje 1

Anorthosis - Banants 1

Randers - F91 Dudelange 1

UE Santa Coloma - Mogren 2

Olimpija Ljubljana - Siroki Brijeg X2

HNK Sibenik - Sliema Wanderers 1

KR Reykjavík - Glentoran 1

 

 

Narva Trans - MyPa X

Laci - Dnepr Mogilev X

Grevenmacher - Dundalk 1X

Llanelli - FK Tauras X

 

 

Mult succes !

Maye01.07.2010 14:46
Grevenmacher - Dundalk 1X

:hypocrite:

*Alecs*01.07.2010 21:03
Ulisses - Bnei Yehuda X2 (0-0)

Rabotnicki - Lusitanos 1 (5-0)

Qarabag - Metalurg Skopje 1 (4-1)

Anorthosis - Banants 1 (3-0)

Randers - F91 Dudelange 1 (6-1)

UE Santa Coloma - Mogren 2 (0-3)

Olimpija Ljubljana - Siroki Brijeg X2 (0-2)

HNK Sibenik - Sliema Wanderers 1 (0-0)

KR Reykjavík - Glentoran 1 (3-0)

 

Tind sa cred ca in Croatia a fost ceva suspect. La X erau cote intre 8.00 si 11.00, la sub 0,5 nu mai zic undeva la 25.00. Altfel, nu-mi explic cum te poti impiedica de niste maltezi. In retur, croatii se califica la pas.

 

Narva Trans - MyPa X (0-2)

Laci - Dnepr Mogilev X (1-1)

Grevenmacher - Dundalk 1X (3-3)

Llanelli - FK Tauras X (2-2)

Maye01.07.2010 21:13
Tind sa cred ca in Croatia a fost ceva suspect. La X erau cote intre 8.00 si 11.00, la sub 0,5 nu mai zic undeva la 25.00. Altfel, nu-mi explic cum te poti impiedica de niste maltezi. In retur, croatii se califica la pas.

Sa pui 1 in retur :D

Ronnie02.07.2010 11:13

adaaaaaa.JPG

 

Olanda - Brazilia: peste 2.5 goluri

Uruguay - Ghana: gol marcat Ghana

Lokomotiv M. - Dinamo: 1

St.Patrick - Galway: 1

Cercle B. - Kortrijk: 1

Grasshoppers - Omonia: 1

 

Berdych - Djokovic: 1

Murray - Nadal: 2

Olanda - Brazilia: x la pauza

Uruguay - Ghana: 1

Sonderjyske - Midtjylland: 2

Apoel - Mlada: 1

Maye02.07.2010 12:31

Am revenit :

 

Uruguay - Ghana 1

Olanda - Brazilia 2

Argentina - Germania x

Paraguay - Spania 2

 

 

*Alecs*02.07.2010 12:50

Olanda - Brazilia 2

Uruguay - Ghana 1

Argentina se califica

Paraguay - Spania 2

spirpama02.07.2010 13:25

Uruguay-Ghana 1

Olanda-Brazilia- mai multe in a 2 a repriza

Argentina-Germania tg 2

Paraguay-Spania mai mult de 4.5 offsaide uri

RobYnho02.07.2010 13:52

Revin si eu cu un bilet de criza.

 

Olanda - Brazilia 2

Uruguay - Ghana 1

Germania - Argentina 2

Paraguay - Spania 2

TURKU02.07.2010 16:13
:steagcruce: bilete de criza 25 ron fiecare:Uruguay-Ghana/Germania-Argentina /Paraguay-Spania toate 2 final sau 2,5 G :bananadance::worthy::beer2: :beer2: :hmmm: ma imbat iar ole ole
RobYnho02.07.2010 16:18
Revin si eu cu un bilet de criza.

 

Olanda - Brazilia 2

Uruguay - Ghana 1

Germania - Argentina 2

Paraguay - Spania 2

 

E frumos sa arunci biletul dupa primul meci. :))

Maye02.07.2010 16:28

Cam multi stam fara emotii de acum.

S-a **** biletul dupa primul meci.

RobYnho02.07.2010 16:38

Cred ca acela a fost ultimul bilet bagat pentru acest CM.

Ronnie02.07.2010 16:39

Hai ca a fost :)

Mai ai 2 ore pana la Uruguay-Ghana. Mai merge de-un bilet :)

RobYnho02.07.2010 17:06

Gata, Ronnie. Nu ca nu as baga, dar sunt falit. :))

Totusi, vedem maine. Poate colectam ceva.

TURKU03.07.2010 15:49

:beer2: Argentina 0-Gemania 4 mi-a iesit pe 2 bilete: 2 solist si P 2.5 G,ole ola :beer2: EFES

Germania cred ca o sa castige CM,inainte m-am bazat pe Brazilia si Argentina dar si-au facut bagajele mai devreme :D:rolleyes: inca un bilet castigator Paraguay 0-Spania 1 am riscat si am castigat.Noapte Buna Stelistilor ma duc sa beau pana la 2-3

RobYnho05.07.2010 17:30

Tampere - VPS 1

Jyvaskyla - AC Oulu 1

Rosenborg 2 - Skarbovik 2

RobYnho06.07.2010 12:22

Olanda - Uruguay 1

Rapid Vienna - Sigma Olomuc 1

Monaco - Clermont 1

Teplice - Slask Wroclaw 1

Steinkjer - Molde 1

TURKU06.07.2010 19:52

Germania-Spania 1 :drunk:

Germania-Spania P 2,5 G :beer2:

Ronnie07.07.2010 08:23

Astazi trebuie sa dau lovitura. N-am de ales.

TURKU07.07.2010 09:23
:beer2::steagcruce: eu dau lovitura 200 ron am bagat pe fiecare bilet.
«17374757677115»