Australia face egal.
Australia face egal.
Bagati bilete si lasati caterinca. ![]()
:wall: bate Nigeria te scoate
:rolleyes:
Moderatorii, ia sanctionati treburile si "prezicerile" astea . ![]()
Bagati bilete si lasati caterinca.![]()
Ca doar noi numai bilete serioase punem.
Prea serioase.
Sper sa scoata egal maine Ghana sau sa nu castige Serbia. Asa mai respira si biletul meu cu Ghana cea mai talentata echipa din Africa.
Ultima oara cand mi-ai zis asta(in prima etapa), mi-au iesit 2/5![]()
de data asta, cred ca sunt sanse mai mari sa iasa, daca nu o da in bara SUA, in rest nu vad ce sa nu iasa, poate Anglia sa faca egal insa sper ca nu-s asa de prosti, oricum sa stii ca am jucat si eu acele meciuri, nu exact combinatia asta, insa am destula incredere in ele ![]()
Si imi era frica de Uruguay. Am mai prins si o cota mai mult decat buna, 4.80.
Am dat o fuga pana la agentie la pauza, stiind ca nu iese Franta.
Grecia - Argentina 2
Nigeria - Coreea de Sud 2
Slovenia - Anglia 2
Australia - Serbia 2
Ghana - Germania 2
S-a dus si asta.
Da, s-a dus, dar este si maine o zi.
Dupa care chiar va mirati de ce iesiti pe minus?
Stim ca iesim pe minus, ma. Se vede ca nu le aveti cu pariurile.
V-a zis si batranul Dragos ca niciodata nu vei iesi pe + cu pariurile sportive.
Luati aminte ca stie veteranul.
Da, pariurile sunt doar o metoda de a ne feri de alcool si de alte vicii. Donam banii la agentii, sa nu ramana de prostii.
Da, pariurile sunt doar o metoda de a ne feri de alcool si de alte vicii.
Din pacate, pariurile nu ne scutesc nici de alcool sau tigari.
de data asta, cred ca sunt sanse mai mari sa iasa, daca nu o da in bara SUA, in rest nu vad ce sa nu iasa, poate Anglia sa faca egal insa sper ca nu-s asa de prosti, oricum sa stii ca am jucat si eu acele meciuri, nu exact combinatia asta, insa am destula incredere in ele![]()
Hai ca Argentina a batut, desi era singura echipa de pe acel bilet care nu avea nevoie de victorie. Celelalte depind doar de ele. Daca nu bat, nu se califica. Sper ca sarbii sa nu multumeasca cu un egal daca Germania bate la cel putin doua goluri pe Ghana. In rest, Anglia si SUA sunt obligate sa bata. Daca nu acum, atunci cand?
Slovenia - Anglia: 2*
SUA- Algeria: 1*
Australia - Serbia: 2*
Ghana - Germania: 2
Llodra - Roddick: 2
Djokovic - Dent: 1
Brands - Davydenko: 2
*in caz de egalitate la aceste meciuri se returneaza cota 1
Slovenia - Anglia 2
USA - Algeria 1
Ghana - Germania 2
Australia - Serbia 2
Danemarca - Japonia 1
Camerun - Olanda 2
Portugalia - Brazilia X2
Slovenia - Anglia 2
Ghana - Germania 2
Danemarca - Japonia X2
Chile - Spania 2
Elvetia - Honduras 1
Slovacia - Italia 2
Bate Korea de Nord pe Coasta de Fildes. Cota 8.50 :>
Paraguay-Noua Zeelanda MMG 1
Slovacia-Italia MMG 1
sau
Slovacia-Italia 2P
Paraguay-Noua Zeelanda 1P
Bate Korea de Nord pe Coasta de Fildes. Cota 8.50 :>
la ping-pong ii bate sigur, la fotbal nu prea cred ca au cum ![]()
Portugalia - Brazilia X2Slovenia - Anglia 2
Ghana - Germania 2
Danemarca - Japonia X2
Chile - Spania 2
Elvetia - Honduras 1
Slovacia - Italia 2
Asta mai traieste.
Camerun - Olanda 2
Danemarca - Japonia 1
Elvetia - Honduras 1
Paraguay - Noua Zeelanda 1
Slovacia - Italia 2
la ping-pong ii bate sigur, la fotbal nu prea cred ca au cum![]()
M-au scos macaronarii pe ambele bilete.
Am mai dat o fuga, ca de obicei.
)
Coreea de Nord - Coasta de Fildes 2
Camerun - Olanda 2
Danemarca- Japonia 1
Chile - Spania 2
Elvetia - Honduras 1
Uruguay - Coreea de Sud 1
Portugalia - Brazilia 1x
Spania - Chile 1
Coreea de Nord - Coasta de Fildes 2
Honduras - Elvetia 2
Hanescu - Brands 2
De Bakker - Isner 1
Coreea de Nord - Coasta de Fildes 2
Chile - Spania 2
Elvetia - Honduras 1
Uruguay - Coreea de Sud 1
SUA - Ghana 1
blat Portugalia-Brazilia ![]()
Portugalia - Brazilia 1xSpania - Chile 1
Coreea de Nord - Coasta de Fildes 2
Honduras - Elvetia 2
Hanescu - Brands 2
De Bakker - Isner 1
Sa-mi suga p... Elvetia si toata echipa ei plina de africani.
De Bakker si Brands erau doua super-beturi ala zilei cred ...
Elvetia au fost penibili, au aratat ca nu stiu decat sa se apere la aces CM... daca erau aia putin mai curajosi si mai invatati cu mingea ii ardeau la unul dintre contraatacurile alea din repriza secunda