FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«17273747576115»
TURKU27.06.2010 10:28

Germania-Anglia 1 sau P 2,5 G

Argentina-Mexic 1 sau P 2,5 G

BADboySteaua27.06.2010 10:53
Germania-Anglia 1 sau P 2,5 G

Argentina-Mexic 1 sau P 2,5 G

 

 

Nu stiu de ce te chinui sa pui peste 2.5 goluri ca sunt meciuri stranse,si asa a fost tot CM-u asta.Rar s-au dat peste 2.5 goluri

 

In fine sper sa-ti iasa ;)

RobYnho27.06.2010 12:25

Argentina - Mexic 1

Germania - Anglia 2

Olanda - Slovacia 1

Paraguay - Japonia 1

Brazilia - Chile 1

 

Argentina - Mexic 1

Germania - Anglia X - 1

Olanda - Slovacia 1

Brazilia - Chile 1

TURKU27.06.2010 13:17

doar un bilet mi-a iesit din tot CM pana in prezent:(( nici la scor corect n-am nimerit-o pana acuma,as incerca Germania 2-Anglia 2 primele 90 min,Argentina-Mexic 4-3 la fel

RobYnho27.06.2010 16:04

M-au pus pe drumuri englezii.

 

Argentina - Mexic 1

Olanda - Slovacia 1

Paraguay - Japonia 1

Brazilia - Chile 1

Spana - Portugalia 1

TURKU27.06.2010 17:18

he he he am prins Germania 4 -Anglia 1 P 2,5 mai am Argentina 2-Mexic 0 inca un gol si ma duc sa :beer2:

Dragoshel27.06.2010 20:17

unde bem turkule?

BADboySteaua27.06.2010 20:39
he he he am prins Germania 4 -Anglia 1 P 2,5 mai am Argentina 2-Mexic 0 inca un gol si ma duc sa :beer2:

 

 

Daca nu ma bagam eu nu castigai :))

Ronnie28.06.2010 11:18

Slovacia marcheaza

Brazilia conduce la pauza

Djokovic

S.Williams

Jankovic

Murray

TURKU28.06.2010 12:46

:beer2: al 2 lea bilet si tot bastan he he he mi-am acoperit gaurile de pana acum.

Brazilia-Chile p 2.5 G in prima repriza risc asta e

Olanda-Slovacia Sub 1,5 in repriza 2 cote frumusele :beer2: 9,00x8,00x 50 RON

@ BADboySteaua risca si tu diseara Brazilia-Chile/Olanda-Slovacia P 2.5 G :beer2:

Brazilia-Chile P 2,5 G

Olanda-Slovacia P 2,5 G

f234567k28.06.2010 14:09
Djokovic

Djokovic are un meci extrem de greu. Hewitt a castigat acum 2 saptamani pe iarba de la Halle in finala cu Federer iar pana acum la Wimbledon a trecut fara emotii de Monfils, Korolev si Maximo Gonzalez.

TURKU28.06.2010 15:26

se pare ca Olanda-Slovacia ma scoate :no::wall: la P 2,5 G

BADboySteaua28.06.2010 16:09
se pare ca Olanda-Slovacia ma scoate :no::wall: la P 2,5 G

Iti iesea daca puneai ce mi-ai zis mie :))

TURKU28.06.2010 16:51

am prins P 2,5 G dar S 1,5 G in repriza 2 la Olanda-Slovacia nu am mai prins :( ,mai trebuie sa iasa Brazilia-Chile P 2,5 G si iarasi la terasa :D:beer2:

BADboySteaua28.06.2010 16:59

Daca puneam la pariuri la scor corect ce am pus pe un site eram miliardar in 3 zile :))

 

La meciurile Paraguay,USA,Olanda :))

Ronnie28.06.2010 19:13
Slovacia marcheaza

Brazilia conduce la pauza

Djokovic

S.Williams

Jankovic

Murray

 

Frati pariori, daca un tenismen s-a retras in timpul meciului la pariuri se da meci castigat pentru adversar sau cota 1?

TURKU28.06.2010 19:22

BADboySteaua ai pus ce am bagat eu azi?Olanda-Slovacia P 2,5/Brazilia-Chile P 2,5 ??? :beer2: :beer2: inca un gol si iar castig sare gagica in sus de la pariuri maine :D

La tenis se da cota 1 adica nimic mai exact :( am patit-o si eu la meci anulat.

Paraguay-Japonia / Spania-Portugalia P 2,5 G posibil castigator jucati fratilor daca vreti sa va imbatati

Ronnie28.06.2010 19:28

Pai ar fi parfum daca s-ar da cota 1, ca aia pe care am pus eu era condusa cu 1-0 la seturi si 3-0 la game-uri cand s-a retras. :)

Ronnie29.06.2010 06:54
Slovacia marcheaza

Brazilia conduce la pauza

Djokovic

S.Williams

Jankovic

Murray

 

In sfarsit un bilet castigator la mondiale!

 

DSC00077.JPG

 

TURKU29.06.2010 10:21

la parisport joc si eu pana acum am castigat de 3 ori la CM,pentru diseara am mai bagat un bilet P.2,5 G la ambele meciuri castig posibil 480

Stryker29.06.2010 10:54

cam greu sa fie si azi ambele peste 2.5... eu zic ca la Paraguay - Japonia va fi mai mult ca sigur sub

TURKU29.06.2010 16:25

0-0 m-a scos s-au dus banii pe apa sambetei asta e .Dau o fuga la casapariurilor sa pun la Spania-Portugalia 10 RON P 2,5 G

RobYnho29.06.2010 18:50

Felicitari, Ronnie! :D

TURKU29.06.2010 18:56

oare sa fie marti de nu mi iese ??? :wall: :wall: :wall:

Ronnie29.06.2010 19:16

Cu banii castigati ieri am redevenit membru bwin. :D

«17273747576115»