Germania-Anglia 1 sau P 2,5 G
Argentina-Mexic 1 sau P 2,5 G
Germania-Anglia 1 sau P 2,5 G
Argentina-Mexic 1 sau P 2,5 G
Germania-Anglia 1 sau P 2,5 GArgentina-Mexic 1 sau P 2,5 G
Nu stiu de ce te chinui sa pui peste 2.5 goluri ca sunt meciuri stranse,si asa a fost tot CM-u asta.Rar s-au dat peste 2.5 goluri
In fine sper sa-ti iasa ![]()
Argentina - Mexic 1
Germania - Anglia 2
Olanda - Slovacia 1
Paraguay - Japonia 1
Brazilia - Chile 1
Argentina - Mexic 1
Germania - Anglia X - 1
Olanda - Slovacia 1
Brazilia - Chile 1
doar un bilet mi-a iesit din tot CM pana in prezent:(( nici la scor corect n-am nimerit-o pana acuma,as incerca Germania 2-Anglia 2 primele 90 min,Argentina-Mexic 4-3 la fel
M-au pus pe drumuri englezii.
Argentina - Mexic 1
Olanda - Slovacia 1
Paraguay - Japonia 1
Brazilia - Chile 1
Spana - Portugalia 1
he he he am prins Germania 4 -Anglia 1 P 2,5 mai am Argentina 2-Mexic 0 inca un gol si ma duc sa ![]()
unde bem turkule?
he he he am prins Germania 4 -Anglia 1 P 2,5 mai am Argentina 2-Mexic 0 inca un gol si ma duc sa![]()
Daca nu ma bagam eu nu castigai ![]()
Slovacia marcheaza
Brazilia conduce la pauza
Djokovic
S.Williams
Jankovic
Murray
al 2 lea bilet si tot bastan he he he mi-am acoperit gaurile de pana acum.
Brazilia-Chile p 2.5 G in prima repriza risc asta e
Olanda-Slovacia Sub 1,5 in repriza 2 cote frumusele
9,00x8,00x 50 RON
@ BADboySteaua risca si tu diseara Brazilia-Chile/Olanda-Slovacia P 2.5 G ![]()
Brazilia-Chile P 2,5 G
Olanda-Slovacia P 2,5 G
Djokovic
Djokovic are un meci extrem de greu. Hewitt a castigat acum 2 saptamani pe iarba de la Halle in finala cu Federer iar pana acum la Wimbledon a trecut fara emotii de Monfils, Korolev si Maximo Gonzalez.
se pare ca Olanda-Slovacia ma scoate ![]()
la P 2,5 G
se pare ca Olanda-Slovacia ma scoatela P 2,5 G
Iti iesea daca puneai ce mi-ai zis mie ![]()
am prins P 2,5 G dar S 1,5 G in repriza 2 la Olanda-Slovacia nu am mai prins
,mai trebuie sa iasa Brazilia-Chile P 2,5 G si iarasi la terasa ![]()
![]()
Daca puneam la pariuri la scor corect ce am pus pe un site eram miliardar in 3 zile ![]()
La meciurile Paraguay,USA,Olanda ![]()
Slovacia marcheazaBrazilia conduce la pauza
Djokovic
S.Williams
Jankovic
Murray
Frati pariori, daca un tenismen s-a retras in timpul meciului la pariuri se da meci castigat pentru adversar sau cota 1?
BADboySteaua ai pus ce am bagat eu azi?Olanda-Slovacia P 2,5/Brazilia-Chile P 2,5 ???
:beer2: inca un gol si iar castig sare gagica in sus de la pariuri maine ![]()
La tenis se da cota 1 adica nimic mai exact
am patit-o si eu la meci anulat.
Paraguay-Japonia / Spania-Portugalia P 2,5 G posibil castigator jucati fratilor daca vreti sa va imbatati
Pai ar fi parfum daca s-ar da cota 1, ca aia pe care am pus eu era condusa cu 1-0 la seturi si 3-0 la game-uri cand s-a retras. ![]()
la parisport joc si eu pana acum am castigat de 3 ori la CM,pentru diseara am mai bagat un bilet P.2,5 G la ambele meciuri castig posibil 480
cam greu sa fie si azi ambele peste 2.5... eu zic ca la Paraguay - Japonia va fi mai mult ca sigur sub
0-0 m-a scos s-au dus banii pe apa sambetei asta e .Dau o fuga la casapariurilor sa pun la Spania-Portugalia 10 RON P 2,5 G
Felicitari, Ronnie! ![]()
oare sa fie marti de nu mi iese ???
:wall: ![]()
Cu banii castigati ieri am redevenit membru bwin. ![]()