Hai ca incep sa isi faca aparitia ultrasi din ciuc.
Unu NU ACCEPT ca in tara mea sa fie o regiune in care IMNUL NATIONAL SA FIE HUIDUIT, sa mergeti voi prin ungaria si sa spuneti ca sunteti roman, nu mai pot aia de voi, dar in Romania nu domne, esti ungur, parca ai fi un super om.
NU ACCEPT ca in Romania sa existe regiuni in care romanii sa fie marginalizati.
EU sunt mandru ca traiesc in Romania, cine vrea sa fie in nu stiu ce regiune in care s-a trezit pupaza mai devreme sau nu stiu ce sa plece cat mai repede in ungaria aia ca nu va tinem cu forta.Auzi domne culmea nesimtirii sa fluieri imnul national.
Cat despre faptul ca au venit cica putini stelisti la meci, asta e deoarece a jucat FC Steaua in aceeasi zi, voi nu aveti cum sa intelegeti acest lucru.Oricum mai bine putini si buni, decat o gramada de .....(sa nu iau warn
)
Imi pare rai ca nu am venit, dar parca nu stiu, cand joaca FC Steaua nu mai pot sa fac nimic in ziua aia fularsteau2