Daca este cererea atat de mare,de ce nu mai inchiriati alte autocare?Ar trebui sa se ia modelul celorlalte galerii bucurestene,unde numarul este nelimitat.In functie de numarul suporterilor se inchiriaza autocare.In primul rand este in beneficiul firmelor de transport sa transporte cat mai multi oameni.La 1800 de bilete ar fi pacat sa nu beneficieze mai multi suporteri de aceasta deplasare.Sper sa faceti ceva in aceasta privinta.
O parte din pretul deplasarii a fost suportat din bugetul AISS. Buget care nu este astronomic avand in vedere numarul mare de fani Steaua care se asteapta sa se faca ceva pentru ei mai degraba decat sa se implice si ei in vreo actiune de orice fel. AISS a fost facuta nu pentru a oferi beneficii sau foloase de vreun fel suporterului stelist luat ca individ. In primul rand, ideea de baza este promovarea stelismului, lucru la care toti stelistii ar trebui sa contribuie, nu doar o mana de oameni entuziasti. Deplasarile "in stil mare" vor veni si ele in masura in care AISS va creste.
Asa ca , va rog eu, nu va mai plangeti in legatura cu lacunele actiunilor organizate de AISS, fiti intelegatori - nu s-a ajuns inca la nivelul care sa permita sa fie multumita toata toata lumea. E ca si cum ai cere cere la 100-200 de oameni sa faca treaba pentru 10000.
