E rusinos, revoltator, e o nesimtire, o bataie de joc, refuz sa dau acesti bani si asa ar trebui sa faca toata lumea.
Refuz sa dau banii nu pentru ca nu-i am, ci pentru ca ma simt... furat
Refuz sa dau banii pentru ca in stadion ma ploua si... nici cu umbrela n-am voie!
Refuz sa dau banii pentru ca mi se baga pe gat ''la pachet''...daca plec din tara la celelalte meciuri, ce fac cu biletele d-le Turnicheala?
Refuz sa dau banii pentru ca accesul in stadion e mizerabil si greoi
Refuz sa dau banii pentru ca n-ai unde sa-ti parchezi masina
Refuz sa dau banii pentru ca n-ai voie sa bei o bere in fata stadionului
Refuz sa dau banii pentru ca jocul echipei nu justifica un pret asemanator cu al interului
Refuz sa dau banii pentru ca nivelul de trai nu justifica acest pret
Refuz sa dau banii pentru ca raportul calitate-pret-nivel de trai, este de departe jignitor si cu siguranta nemintalnit nicaieri in lume.
Refuz sa dau banii pentru ca nu vreau sa asist la un meci inconjurat de suporteri FIFA, curiosi, gura casca, becalieni, trendy-mondeni, basescu, columbeanu, spectatori la meci si prin ...viata.
Refuz sa dau banii pentru ca nu accept sa platesc aceiasi bani ca toti acesti neaveniti
Din acelasi motive refuz sa ma imbrac, sa-mi fac concediul si daca voi avea bani, sa-mi iau casa in aceasta groapa de mizerie, japca, oportunism si marlanie numita Romania.
P.S sunt unul care a preferat sa dea anul trecut 8 milioane ca sa vada pe Steaua la Kiev dar a refuzat sa dea 1.800.000 pentru sampion lig made in Ghencea.
PS.2 la Kiev biletele au fost intre 3 si 11 euro pentru conditii incomparabile: bere pana la poarta stadionului, acces super lejer, etc.
PS.3 incerc sa fiu prezent si la Praga dar in Ghencea este exclus