hmmm.
hmmm.
scorul va ramine 0 la 0 si Steaua va face u nou egal! au jucat prost ![]()
Penibil!Joc dezastruos de slab,mai ales in a doua repriza...
Ce cauta Neaga jucatorul ala la Steaua?Sunt foarte dezamagit de jocul Stelei!!
dica10
scorul va ramine 0 la 0 si Steaua va face u nou egal! au jucat prost![]()
Meci de cacao, transmisie de cacao...............si tot mai speram la ceva bun.....singurul lucru pozitiv prestatia galeriei, tot respectul pentru ei, is curios daca or sa mai gaseasca puterea sa cante tot meciul dupa vreo 5 meciuri de acest nivel, eu unul nu as putea!!!!
In sfarsit daca staful nostru o sa declare multumit si dupa meciul asta inseamna ca noi tinem cu o amintire, nu cu Steaua de astazi.
Liga venim!!!!!!!!!!!!!
nu mai ramane 0-0
n-am jucat nimic
scarbos
Hagi, vezi ca Rednic are un loc in Taxi.
Veni-mi-ar rau...
Hagi, vezi ca Rednic are un loc in Taxi.Veni-mi-ar rau...
pleaca tuh
s-a facut dreptate. nu poate sa tina nici bulanul asta la infinit...
mda si prima infrangere... din pacate trebuie sa ne invatam minte ca ialomitenii lu peste sunt chiar determinati sa ne faca zile fripte... pacat de punctele pierdute dar macar avem un portar care se pare ca "nu le mai comite"
Asteptam CL ... Liga lu mitica sa ia o pauza...
Hagi ia-te bai nene si du-te pana nu e prea tarziu si pierzi si capitolul de simpatie pe care-l ai ca fost mare jucator de fotbal.
DU-TE BAAA Hagi ca ma omori cu zile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Si ce face ma rog Ov. Petre cu baloanele recuperate?Adineauri la sutul lui Paduretzu acelasi Ov. Petre s-a intors cu spatele !
Imi venea sa-ti spun eu acum ce face cu ele... INSA nu merita sa-mi iau ban !!!
Ce dracu ai vrea sa faca cu ele ??? El sa recupereze, el sa paseze, sa centreze si eventual tot el sa dea si golurile, nu ??? Pai atunci ceilalti de ce mai sunt pe teren ???
Cu Lovin si Ov Petre in teren nu prea ai sanse sa castigi un meci.
Cei care ii tot apara ca au rolul lor magnific sa mai taca naibii din gura. Au rolul sa rupa jocul advers, dar cine sa deie pase la atacanti daca Ov Petre recupereaza mingea si o paseaza la adversar ?
Dezamagit total de gloata asta incropita de cioban.
Las ca merem in CL sa ciupim un tricou ...
Forza Steaua !!!
Rar mi-a fost dat sa vad un joc mai penibil din partea Stelei. Nimeni nu a fost in stare sa faca un stop, o preluare, sa lege niste pase... PENIBIL! Sa nu treci de mijlocul terenului intr-un meci cu Urziceni mi se pare cam mult. Cred ca era timpul unui dus rece, prea "totul merge bine, suntem pe drumul cel bun". Nu sunt anti-Hagi, dar hai sa fim realisti, jocul Stelei NU EXISTA!
Meci foarte slab.
Am gasit partea buna a meciului dea stazi....Unirea i a baut pe Timisoara noi am facut egal, suntem buni frate.......offff
Arbitraj imecapbil si cand te mai gandesti la ce decalratii au dat alde Dan si Stoica, offf Romanie!!!!!
E jale cu mare, oare ce crede cu adevarat Hagi despre calitatea slaba a jocului prestat de echipa?????
Mama masii, ii becalizeaza asta pe toti????????? Asa mare putere are???????
Cum e Gica? "Suntem tot mai puternici", nu?
Cand am atras atentia ca dupa meciul cu Borisov nu avem nici un motiv de bucurie, mi s-a spus ca "provoc scandaluri"...
Multumim, Bursucule! Vedetele au incercat s-o "scalde" un meci intreg, in care au mimat fotbalul. Si-au luat pedeapsa binemeritata! Jucatm fotbal sau murim!
Hai Steaua!!!
Jocul Stelei o sa arate din ce in ce mai bine ......
[......................................] Steaua a jucat fara 5-6 titular obosita dupa meciu de miercuri si vin echipe ca Unirea care joaca o data la 1 sapt relaxatzi si ne bat..asta e !! recuperam punctele cu [.............................]in Ghencea! forzza Steaua spre24
Editat pentru limbaj suburban.
Moderatorii
Cu parere de rau trebuie sa recunosc ca Steaua juca de-a dreptul spumos pe vremea lui Olaroiu fata de meciul de azi de cel cu bate.
Cred ca toti jucatorii in afara de zapata care au jucat azi ar trebui amendati cu cel putin 10000 dolari. Neaga este 0, Nicolita 0, Surdu si Zaharia 0....si au mai dat si 1 milion jumate pe amandoi., Ovidiu Petre 0....sunt fara cuvinte...imi vine sa sparg tot ce-mi vine in cale...
(
[.......] ca am luat-o cu 1-0 !!! X(X(X( !!! Lasa ca batem tot ce urmeaza de acum inainte !!! Nu conteaza daca Steaua pierde sau castiga,eu tot pentru ea o sa strig pana ajung la 2 m sub pamant si si atunci o sa tin cu Steaua !!! FORZA Steaua,mereu CAMPIONI !!!
fularsteau2 ![]()
Editat de moderatori
Nu are frate nici o vina Hagi.
Daca sunteti varza si nu va pricepeti la footbol mergeti in alta parte si comentati.
Antrenorul este mic copil pe langa echipa asta stie numai cine a facut sport.
Daca se uneste echipa poate sa dea afara antrenorul fara probleme.
Dar marea vina o are echipa de kkt.
Nici viteza, nici recuperari la cap, nimik. Este chiar ceea ce se joaca in momentul de fata.
Ups. Uite ca n-au mai putut sa ne salveze nici Dica, nici Goian, nici Zapata.
Era asa de greu de prevazut ca va veni si ziua asta ? N-avem nici cea mai microscopica scuza. Arbitrul a fost perfect echidistant, adversarul nu foarte greu de depasit.
Doar ca vedetele noastre dragi si-au bagat picioarele in el de campionat, ca doar ei au incasat banutii pentru calificarea in CL. Amenda zdravana, nu prima meritau pentru evolutiile alea jenante cu alde Bate si Zaglebie ! Azi am platit pentru aerele de vedete .... si o sa mai platim daca nu se intampla ceva ...