FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Agonie și extaz

«1234»
SomniQ29.08.2007 09:47
mai, ce faza pe sport.ro... redactorii rad de se sparg in direct dupa interventia lui Becali cu 'miau miau miau'. puteti sa vedeti faza si pe site-ul lor.

am senzatia ca nu sunt nici redactorii prea dezamagiti de rezultatul lui Dinamo

 

cum zicea cineva foarte inspirat la un moment dat: 300 de spartani=150 de cupluri....

 

Pai la alt post TV, isi permitea cineva sa rada? In direct la Sport.ro Becali face spectacol ca doar el finanteaza, e logic :biggrin:

sergiu_pompy29.08.2007 13:15

e cel mai eperimentat om de la Steaua si cred ca daca Gigi il va da la CFR ar face greseala vietii.. bine ar fi sa nu vrea Dica sa mearga acolo si .. cred ca in cateva saptamani s-ar razgandi si Gigi si nu lar mai dai .. Forza Steaua Forza Dica.. Steaua bate 4-0

fane_casieru29.08.2007 13:25

Asta e.....poate altadata. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

razvan_stelist200729.08.2007 14:39

Dica este pur si simplu genial-Mutu nu are si nu a avut vreodata tehnica lui Dica dica10

vanfootball29.08.2007 16:52

Mutu mai si dribleaza, spre deosebire de Dica.

Bobolinho30.08.2007 06:34

dak ar avea si viteza Dica ar fi un jucator complet

anna_1031.08.2007 10:32

poate ca Dica nu alearga suficient de mult intr-un meci si nare nici viteza....dar are o tehnica excelenta.. dica10 ...asa ca nul mai comparati pe Mutu cu Dica..ca e vorba despre 2 oameni total diferiti din toate punctele de vedere...de la fitze pana la felul de joc...asa ca Forza Dica!!!!! fularsteaua2 ...campioni am fost ,campioni vom fi,pana vom murii!!!!!!!! fular-campioniifularsteaua2

zloty02.09.2007 15:55

of vad ca oboseala acumulata sia spus cuvantul

«1234»