mai, ce faza pe sport.ro... redactorii rad de se sparg in direct dupa interventia lui Becali cu 'miau miau miau'. puteti sa vedeti faza si pe site-ul lor.am senzatia ca nu sunt nici redactorii prea dezamagiti de rezultatul lui Dinamo
cum zicea cineva foarte inspirat la un moment dat: 300 de spartani=150 de cupluri....
Pai la alt post TV, isi permitea cineva sa rada? In direct la Sport.ro Becali face spectacol ca doar el finanteaza, e logic :biggrin:
