Esti de belea.
In celalalt topic il certai pe un user ca isi da cu parerea fara sa citeasca in prealabil presa... 
Apropo ati observat noua linie gsp.ro?
Incet-incet JJ arata ca e dresor de oameni, in adevaratul sens al cuvantului, cum a reusit el sa-i puna la zid!!! Bietul Tolontan, chiar el, a fost nevoit de Felix - care pana mai ieri se certa cu fecali - sa scrie un articol pe aceeasi linie cu Supremu. Este aceeasi actiune intreprinsa si impotriva lui Michele, care ieri, saracul, s-a intors cu coada intre picioare sa ceara scuze Supremului pe motivul ca a fost intoxicat. Bravo lui supremu, nu degeaba se lauda el ca e dresor de oameni, are dreptate!!!!!!!!!
Din cate vad ca ii cam reuseste acelasi lucru si cu noi, prin aceasta liniste pe care o cere chiar el, se vede pe forum. Este exact in stilul lui Supremu, el sa aiba intotdeauna primul si ultimul cuvant.
Parca vad ca pana la meciul cu Bate nu o sa mai zica nimeni nimic, iar daca o sa necalificam, chiar ca o sa uite toata lumea, cum s-a intamplat in atatea si atatea cazuri, numai cazul Lacatus e un exemplu, cazul Zaglebie de asemenea un exemplu. Felicitari lui Supremu, pentru lejeritatea cu care el, un analfabet, "dirijeaza" oamenii si face din cei mai mari ultrasi niste bieti mielusei.
Daca aceasta imagine se pastreaza atunci o sa mai avem din nou parte de acele imagini de ieri, de 23 august. Eu naivul care credeam ca ultima reduta Becaliana din aceasta tara se afla chiar in Ghencea. Se pare ca acest om prin calitatea lui de a dresa oamnei chiar va ajunge sa fie presedintele acestei tari de mielusei.