FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romeo Surdu - imprumutat la FC Brasov

«1345»
Mugur_Cornateanu07.08.2008 23:01
De ce va bucurati?Oricum nu prindea lotul.In schimb,e bine pentru el ca si'a gasit o echipa la care s'ar putea sa confirme.

Surdu nu este un fotbalist slab. El a fost jucat pe o alta pozitie decat stie el sa joace. Unii fotbalisti sunt polivalenti si se adapateza, altii nu. Ma bucur pt el ca a plecat

 

danimarcu08.08.2008 14:22

Pacat de el ca nu a reusit sa se adapteze la Steaua.Nu este un fotbalist rau,dar probabil ca nu sta bine din punct de vedere psihic.Pe langa asta,e un baiat cu mult bun-simt ,ceea ce e tot mai rar in ziua de azi.

Bafta la Brasov,sper sa iti mearga bine acolo!

«1345»