07.08.2008 23:01
De ce va bucurati?Oricum nu prindea lotul.In schimb,e bine pentru el ca si'a gasit o echipa la care s'ar putea sa confirme.
Surdu nu este un fotbalist slab. El a fost jucat pe o alta pozitie decat stie el sa joace. Unii fotbalisti sunt polivalenti si se adapateza, altii nu. Ma bucur pt el ca a plecat
