Mie imi miroase a complot... Se stie ca majoritatea jucatorilor il agreeaza pe Zenga si se pare ca el ii facea pe plac lui Becali... Sau cel putin asta declara Jiji... Hagi e un caracter vulcanic, orgolios cu care jucatorii nu se inteleg foarte bine. Probabil nici nu au incredere in el ca antrenor. Chiar incep sa cred ca astia il "lucreaza" pe Gica... Joaca cat sa nu piarda orice sansa de a indeplini obiectivele si atat. E inexplicabil modul cum se prezinta unii pe teren....axl23, eu nu inteleg ce vrei tu sa zici... Normal ca NU inghitem. Iar asta e echivalent cu a-l sprijini pe Hagi in orice va face zilele urmatoare. Hagi ii va da cu tifla si va zbura. iar noi trebuie sa aratam unei tari intregi ca suntem mandri de el pentru acest gest si ca il regretam! Nu sa zicem "Hmm.. Vine Zenga.. Ar fi bine, e antrenor mai bun decat Hagi"
Mie imi miroase a ceva mai rau... (stii la ce ma refer)
