FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Autocar

«1234»
bmihai_200517.10.2007 05:12

intradevar avem si noi un autocar pe masura valorii noastre

inches18.10.2007 00:09

Autocar care nici macar nu e folosit ...

ViolaFanatic25.10.2007 23:44

Uitati`va la autocarul lu` Poli si va reveniti la realitate :D va ashteptam la Timisoara sa va aratam cum se joaca fotbal ! FORZA VIOLA :cool:

korynna25.10.2007 23:46

@violafanatic

Si tu ce cauti pe aici la ora asta "stelistule'?

Azzido25.10.2007 23:59
Uitati`va la autocarul lu` Poli si va reveniti la realitate :D va ashteptam la Timisoara sa va aratam cum se joaca fotbal ! FORZA VIOLA :cool:

Acum serios, tu chiar crezi ca ne intereseaza autocarul lui Poli ?

Ce imi zici tu este o noutate, eu nu stiam ca jucati fotbal ?

Va pricepeti cat de cat sau ... ? :happy:

 

PS;avatar sters, nu e permis asa ceva la noi...

forever_STEAUA26.10.2007 07:06
Uitati`va la autocarul lu` Poli si va reveniti la realitate :D va ashteptam la Timisoara sa va aratam cum se joaca fotbal ! FORZA VIOLA :cool:

 

L-ați și reparat dupã coliziunea cu tramvaiul?

anr9408.11.2007 18:58

E super tare autocarul ! :steagcruce:

Stanici08.11.2007 19:08

Ce de babe care se piaptana...

«1234»