17.10.2007 05:12
intradevar avem si noi un autocar pe masura valorii noastre
intradevar avem si noi un autocar pe masura valorii noastre
Autocar care nici macar nu e folosit ...
Uitati`va la autocarul lu` Poli si va reveniti la realitate
va ashteptam la Timisoara sa va aratam cum se joaca fotbal ! FORZA VIOLA ![]()
@violafanatic
Si tu ce cauti pe aici la ora asta "stelistule'?
Uitati`va la autocarul lu` Poli si va reveniti la realitateva ashteptam la Timisoara sa va aratam cum se joaca fotbal ! FORZA VIOLA
![]()
Acum serios, tu chiar crezi ca ne intereseaza autocarul lui Poli ?
Ce imi zici tu este o noutate, eu nu stiam ca jucati fotbal ?
Va pricepeti cat de cat sau ... ? ![]()
PS;avatar sters, nu e permis asa ceva la noi...
Uitati`va la autocarul lu` Poli si va reveniti la realitateva ashteptam la Timisoara sa va aratam cum se joaca fotbal ! FORZA VIOLA
![]()
L-ați și reparat dupã coliziunea cu tramvaiul?
E super tare autocarul ! ![]()
Ce de babe care se piaptana...