FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Autocar

«1234»
cristi_mold19.08.2007 09:29
Sa vedeti ce o sa aiba de muncit in fiecare an sa schimbe cifrele de pe spate de la trofee :biggrin:

Mi-ai luat vorba din gura. Cat despre autocar este chiar misto. Forma nu prea insa desenul de pe el este bestial.

AmuntBoy19.08.2007 10:03

Conteaza cum este in interior pentru baieti , sa fie comod sa nu oboseasca cand merg cu el

cum se plangeau de alea dacos

bodanelu19.08.2007 10:11

mie imi place.. e simplu disign-ul..

c.ronaldo1719.08.2007 14:05

Asa si trebuie sa fie, simplu. Doar nu o sa punem floricele si banane pe el... Ce penal e Oltenia Force One! =))

dica_10steaua19.08.2007 14:09

E cam ciudat autocarul asta :rolleyes:

stifler_cale19.08.2007 15:45

poate ca este ciudat...important este sa fie comod pentru jucatori

Katau19.08.2007 18:03

nici mie nu`mi place designu,se putea mai bine,dar m-am amuzat teribil la palmaresul dp spate a mai zis cineva mai sus or sa stea in fiecare an sa` schimbe :))

Seedorf19.08.2007 20:35

superb fularsteau2

Recoba19.08.2007 21:52

e grotesc sa mor autocarul...nua re pic de bun gust ..e exact cum l ar face un tigan de sta la margine pe soseaua colentina si vine facturi..si in timpul liber apare la meci...e incredibil de ..nu jtiu..incarcat asa...te dor ochii cand te uiti la el :)) luati exemplu ce bijuterie de autocar aveau baietii de la Lyon....ma mira ca a ramas lumea asa de incantata de el...:))

steaua_gloria19.08.2007 21:55

Autocarul luilyon e o bijuterie, dar nici al nostru nu e tocmai urat, nu fi rau!

FC_STEAUA_194720.08.2007 06:50

Superb, ca si echipa de altfel.

-=Danny=-20.08.2007 08:10

E facut de o firma din strainatate , cei din strainatate sunt obisnuiti de mult cu designuri compleze la masini , autocare , dube ..... e chiar mai rau , le fac prea sclipitoare . Mie imi place mult autocaru , da nu imi place mingea de pe laterale , trebuia sa fie minge de CL :D

cris20.08.2007 08:22

Se putea si mai bine .

1on20.08.2007 18:17
Sa vedeti ce o sa aiba de muncit in fiecare an sa schimbe cifrele de pe spate de la trofee :biggrin:

O sã facã ca cu biletele la meciu de acasã cu Gorica de anul' trecut.

adriano20.08.2007 18:36

Chiar arata beton.Insa cand va mai lua Steaua titlul(adik sezonul asta)trebuie sa faca 24 de titluri. si asa mai departe.Insa e belea.Cel mai frumos din Romania si nu numai.

benny0122.08.2007 12:22

Arata bine autocarul.Si avionul pe care zicea Gigi ca il ia,unde este?? :unsure:

dica_10steaua22.08.2007 16:16
Arata bine autocarul.Si avionul pe care zicea Gigi ca il ia,unde este?? :unsure:

In visele lui.

Wally22.08.2007 16:26

De unde atatea avioane? Si ce sa scrie pe avion? Hahal-Air?

asparake22.08.2007 23:23

arata demential!ma intreb cum o sa fie primit Radoi in Ghencea? dica10 spre cl fularsteaua2 spre24

steaua-steaua-steaua23.08.2007 00:40

L-a vazut cineva in drum spre Bucuresti? Si cand ajunge? (Autocarul, nu pe Radoi)

strezahuzum23.08.2007 15:29

Chelului tichie de margaritar ii trebuie, iar noua autocar. Ce, nu se mai simteau comod vedetele noastre dragi in ala vechi ? Ia mai da-i dracului, ca generatia aia de aur din 86 a primit pentru castigarea CCE un ARO uzat si 1000 de lei. Iar astora le trebuie autocar nou de 121313 de stele.

 

Auzi, vizualizarea filmelor la DVD. Asta e pentru Bostina, sa-si puna filme din alea XXX sau ne pregatim pentru intoarcerea lui Oli, ca el era mare proprietar de DVD-uri ? Iar cu dormitul care-i faza ?? Nu se doarme destul pe teren, mai vor sa doarma si-n autocar ? Oricum echipa se deplaseaza cu avionul, ca deh, au ajuns mari vedete. La ce o sa foloseasca autocarul ala ? Il trimitem gol pana la Timisoara de exemplu numai pentru ca sa-i ia si acolo de la aeroport si sa-i duca pana la hotel ?

cRiss4Steaua23.08.2007 15:44
NU ar avea rost. Steaua e mult prea iubita sa fie atacat autocarul echipei. Si din cate imi aduc eu aminte, Steaua nu a plecat niciodata, de la nici un stadion cu duba politiei/jandarmeriei, spre deosebire de altii...

ai uitat de ciori si maidanezi ?:)) :biggrin:

Wally23.08.2007 16:00

Chiar nu-mi aduc aminte ca Steaua sa fi plecat de la vreun stadion din tara cu duba politiei/jandarmeriei...

stifler_cale23.08.2007 21:48

nici eu nu imi aduc aminte

-=Danny=-24.08.2007 07:22

Aia de la sport.ro abia acum scriu de autocar nostr .... aia cred ca traiesc in trecut :P . Cred ca autocaru Stelei , va atrage toate privirile cand va merge pe autostrada cu 100km/h ... sau mai mult :D .

«1234»