Frate !!!!! E bestial autocaru =P~ , deci e nemaipomenit , nu imi vine sa cred . Design-ul , nu e facut de ei , e facuta e o firma din strainatate , ei au fost pusi sa alge din cateva modele . A zis cineva mai sus ca trebuia pusa o poza cu lotul de la Sevilia ......eu nu cred ca are logica , pentru ca autocaru asta e pentru lotul actual .... poate ar fii trebuit sa fie pusa poza cu tot lotu , si cu stafu tehnic , dar nu cred . Imi place mult spatele la autobuz , care poate o sa faca echipele adverse sa se mai trama de Steaua , ca si asa nici Bate nu se mai teme de noi . Grila din fata a autobuzului e mijto , de parca ar fii facut tuning la autocar ..... au pus grila de limuzina . Lateralele .... sunt frmoase , dar strica peisajl mingea aia , parca e cam invechita , mai bine puneau o poza cu mingea de CL . Tot in laterale , imi place cum e pusa emblema Stelei , a lasat asa o urma de parca ar fii sters pe acolo . Per total .... non comment , e prea super !!!!