FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Autocar

«1234»
stelistu2518.08.2007 06:45

GSP: De sãpentruãmîna viitoare, Steaua își va putea folosi noul autocar, unul ultramodern. Gazeta vã aratã în premierã poze cu acesta, fotografiile apãrînd pe un blog din Spania, acolo unde a fost definitivat design-ul sãu. Tot autocarul este vopsit în roșu și albastru, iar stema clubului este imprimatã undeva la jumãtatea automobilului, pe ambele pãrți.

 

Arata destul de bine...parerea mea

 

21280883tr8.th.jpg

 

51858422ok0.th.jpg

 

15874924xg0.th.jpg

BlaUGranA18.08.2007 08:25

mai adaug si eu niste poze:imag003jpgxspg9.jpgimag005jpgxsou1.jpgimag0007jpgxspb5.jpg

 

mie unu mi se pare urat,nu-mi place nici modelul nici desenul de pe el.

radooku_steaua18.08.2007 08:33

e tare.

stelistu2518.08.2007 08:40

macar l-au luat si avem autocar nu mai trebuie sa inchiriem pe la firme....la grafica o idee ar fi fost sa puna poza echipei de la sevilla... steagsahmic

Wally18.08.2007 08:46

Arata criminal! Imi place la nebunie steagcruce2

Azzido18.08.2007 08:52

nu stiu cat de bun este ca functionare dar ca si design exterior pe mine nu ma incanta,

Au dat dovada ca le lipseste imaginatia, cu siguranta se putea mai bine.

SebaSS18.08.2007 09:01

Imag005.jpg

 

curul e demential, sa lesine toti cand vad palmaresul Stelei...in special CUPA CAMPIONILOR si SUPERCUPA EUROPEI

SteauaToronto18.08.2007 09:01

Ce conteaza porcariile astea. ECHIPA TREBUIE SA JOACE atat !

dax4718.08.2007 09:40

Nu arata rau, dar nici nu ma da pe spate. Simplu ca design. Poate in viitor o sa revina cu un alt design mai atragator.

-=Danny=-18.08.2007 09:44

Frate !!!!! E bestial autocaru =P~ , deci e nemaipomenit , nu imi vine sa cred . Design-ul , nu e facut de ei , e facuta e o firma din strainatate , ei au fost pusi sa alge din cateva modele . A zis cineva mai sus ca trebuia pusa o poza cu lotul de la Sevilia ......eu nu cred ca are logica , pentru ca autocaru asta e pentru lotul actual .... poate ar fii trebuit sa fie pusa poza cu tot lotu , si cu stafu tehnic , dar nu cred . Imi place mult spatele la autobuz , care poate o sa faca echipele adverse sa se mai trama de Steaua , ca si asa nici Bate nu se mai teme de noi . Grila din fata a autobuzului e mijto , de parca ar fii facut tuning la autocar ..... au pus grila de limuzina . Lateralele .... sunt frmoase , dar strica peisajl mingea aia , parca e cam invechita , mai bine puneau o poza cu mingea de CL . Tot in laterale , imi place cum e pusa emblema Stelei , a lasat asa o urma de parca ar fii sters pe acolo . Per total .... non comment , e prea super !!!!

**alex**18.08.2007 10:07

Sa vedeti ce o sa aiba de muncit in fiecare an sa schimbe cifrele de pe spate de la trofee :biggrin:

predatorpulse718.08.2007 11:06

Frumos autocarul Stelei,poate se putea si mai frumos,dar hai sa nu fim carcotasi. F buna ideea cu trofeele pe spate,sa se stie cine vine sa joace,Steaua Bucuresti,o echipa cu mare traditie in Europa.

 

P.S. Va dati seama cum ar fi ca acest autocar sa ramana blocat in trafic,iar masina lui Borcea sa fie in spate? Oare cat ar rezista borcica cu palmaresul nostru in fata lui inainte sa sara prin parbriz?

 

Oricum,mult noroc echipei in meciul de duminica si sa se intoarca cu o victorie in fata acelor baieti aroganti de la Cluj.

FORZA Steaua!!!

Intotedeauna superiori.

stifler_cale18.08.2007 11:20

mie mi se pare super...dar se putea si mai bine...dar decat deloc mai bine asa....spatele ii super

-=Danny=-18.08.2007 11:32

Macar avem cel mai frumos autocar din Liga I . Alte autocare din Liga I sunt facute cu agtipild , da autocaru Stelei chiar m-a impresionat , pentru ca e vopsit , si e greu si scump sa faci asemenea detali cu vopseaua . Cred ca a costat in jur de 5000 de euro tot designul ........

stifler_cale18.08.2007 11:33

eu cred ca a costat mai mult de 5000 euro......

Raduccio18.08.2007 12:45

5 000 de euro doar designul. Un astfel de autocar poate sa se duca la cateva sute de mii de euro.

Oare are geamuri antiglont?+

Wally18.08.2007 12:58

NU ar avea rost. Steaua e mult prea iubita sa fie atacat autocarul echipei. Si din cate imi aduc eu aminte, Steaua nu a plecat niciodata, de la nici un stadion cu duba politiei/jandarmeriei, spre deosebire de altii...

frunji18.08.2007 13:41

e misto autocaru .......... steagcruce2 sa vina si pe la Severin sa il vedem :biggrin:

fane_casieru18.08.2007 15:51
Macar avem cel mai frumos autocar din Liga I . Alte autocare din Liga I sunt facute cu agtipild , da autocaru Stelei chiar m-a impresionat , pentru ca e vopsit , si e greu si scump sa faci asemenea detali cu vopseaua . Cred ca a costat in jur de 5000 de euro tot designul ........

 

@Danny - ABTIPILD....da ???

**alex**18.08.2007 16:54

De fapt e ABTIBILD..

Khalid18.08.2007 17:48

ABÞIBÍLD abțibilduri, s.n. Imagine în culori imprimatã pe un strat subțire de colodiu, care se aplicã pe o suprafațã netedã, umezindu-se și dezlipindu-se de pe hârtia pe care a fost lipit. - Din germ. Abziehbild. Asa ca sa aveti si confirmarea DEX-ului.

 

On-topic. Ne amageste Gigi cu autocarul asta, eu asteptam avionul ala de jdemii de milioane de euro :laugh: .

stifler_cale18.08.2007 20:52

pentru inceput ii bun si asta!!!cel mai frumos autocar ii a lui Lyon...parerea mea

laca_718.08.2007 23:43

superb autocar mingea aia de pe autocar pare km imatura dar in rest arata superb fular-campionii spre cl fularsteau2 spre24

wolfi19.08.2007 00:39

mai autocarul ca autocarul...poate sa fie si urat, dar sa duca echipa spre victorie asta e imp. autocarul e mai mult pentru faima si pentru publicitate, desi Steaua e o marca prea cunoscuta in Romania si peste granite...asa ca ramane ca baietii sa isi faca treaba p teren si sa aduca acasa victorii.

IONUTZ-CIPRIAN19.08.2007 07:34

Autocarul arata f bine,nu au ce sa distruga altii,insa nu prea conteaza cu cea ce duci,conteaza cea ce plimbi!!!

«1234»