FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul Preferat

«12345»
mirceaor15.11.2007 14:06

Kun Aguero

stelistu_611.12.2007 17:32

Steven Gerrard :)

st_194723.12.2007 20:32

Sergio Ramos

steaua_gloria31.01.2008 11:35

Mai nou imi place Adebayor de la Arsenal.

Raul198831.01.2008 12:13

Nicolae Dica, Cristiano Ronaldo si Banel Nicolita :smile:

MoWeed31.01.2008 12:40

Steven Gerrard

Joga Bonito31.01.2008 13:40

Le Tissier(cum nu a auzit nimeni de el, sa ii fac ceva reclama: http://www.youtube.com/watch?v=pfpP3zOfEPs )

 

C. Ronaldo

steaua_gloria31.01.2008 14:22
Le Tissier(cum nu a auzit nimeni de el, sa ii fac ceva reclama: http://www.youtube.com/watch?v=pfpP3zOfEPs )

Am vazut pe link. Intr-adevar a fost bun. Mai joaca cumva?

c.ronaldo1731.01.2008 15:25

OFF: Joga a facut reclama site`ului Youtube. Ce `reaq? :))))

ON: Ronaldo.. clar.

Joga Bonito31.01.2008 15:57
Am vazut pe link. Intr-adevar a fost bun. Mai joaca cumva?

 

Aici gasesti despre el:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Matthew_Le_Tissier

 

Din pacate s-a retras in 2001, cu un gol in poarta celor de la Arsenal, de-a dreptul bestial: lob din marginea careului de 16 m, provocandu-le "tunarilor" singura infrangere din deplasare in acel sezon.

 

A fost genul de jucator fidel unui singur club, refuzand oferte colosale de Ac Milan sau Internazionale. Desi, dc se transfera la o echipa mare gen Man Utd il tinea rezerva oricand pe marele Cantona.

 

One and Only: Le "God" Tissier!

 

@c.Ronaldo: My name is J.B., J.B.!!!

DelPiero1017.02.2008 18:35

Le Tissier,intr-adevar un mare jucator!

baraJa18.02.2008 14:38

1. Del Piero

2. Buffon

3. Drogba

EternalK19.02.2008 13:42

<3 unul dintre cei mai mari atacanți, Pippo InzaGOL!

 

cred cã vom vedea viitorul George Weah:

a semnat cu Manchester United.
steaua_gloria19.02.2008 18:04
mie imi place de cristiano Ronaldo este jucatorul meu pref. dar si in acelasi tmp imi p[lace sa evoluez ca si el.dar am si aceleasi lovituri cred eu

Esti chiar modest :laugh: . Ia pune un filmultz sa te vedem!

alexynho19.02.2008 22:03
Le Tissier(cum nu a auzit nimeni de el, sa ii fac ceva reclama: http://www.youtube.com/watch?v=pfpP3zOfEPs )

 

O cariera intreaga numai la Southampton ... mai rar astfel de fotbalisti :) ... are un stil de joc asemanator cu Eric Cantona (ma refer la executii).

 

Only Respect For A Legend !

raul stelistu14.04.2008 17:42

George Best,Marius Lacatus,Eric Cantona

stelistu_614.04.2008 20:00

Radoi & Gerrard

fadi-ViP12.05.2008 18:00

1.Cristiano Ronaldo

2.Ronaldinho

3.Drogba

 

sunt cei mai bun !!

Dragutzul_stelistul12.05.2008 19:24

Ricardo Quaresma ,Adrian Mutu si Franck Ribéry :X:X:X

JustBe14.05.2008 17:03

Pai o iau de jos in sus :)

 

Terry,Gerrard,Drogba

Adi Tanas14.05.2008 18:00

ZIDAN!!!!!!!!!!!!!!!de la dinsul poti lua exemplu nu numai ce e legat de fotbal dar si de viata extrasportiva.

luchian_m26.05.2008 15:51

Zidane, Terry,Fabregas

.Ax3L.10.06.2008 12:50

Dos Santos, Mirel Radoi, Nani

SebahSTEAUA10.06.2008 13:50

Fara sa stau prea mult pe ganduri:

1. Laca - motivul pentru care m am indragostit de Steaua

2. Hagi - motivul pentru care m am indragostit de Romania

3. Ronaldo (Luis Nazario da Lima) - cel mai bun atacant pe care l am vazut vreodata

4. Redondo - cel mai complet fotbalist din istoria fotbalului

5. Gerrard - poate sa joace pe orice post, dand acelasi randament

6. Raul - Un REGE!

Raulredblue10.06.2008 16:03

1. Zidane

2. Raul

3. Ronaldinho

4. Del Piero

5. Rivaldo

6. Davids

7. Hagi

8. Kluivert

9. Inzaghi

10. Ronaldo

«12345»