FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatorul Preferat

«1235»
steaua_gloria10.08.2007 20:47

Care este jucatorul vostru preferat din campionatele externe?

Cristocea_10.08.2007 21:00

George Ogararu!

MadFroG10.08.2007 21:02

Stelian Carabas

c.ronaldo1711.08.2007 05:23

Luis Nani!

axl2311.08.2007 07:39

Rooney.

Wally11.08.2007 10:19

Steven Gerrard

cristi_mold11.08.2007 12:24

Cristiano Ronaldo

alexynho11.08.2007 21:09

1,2,3,4,5,6,7,8,9 Steven Gerrard

10. Raul Gonzales ;)

steaua_gloria11.08.2007 22:38

Acum sa spun si preferatul meu: Cristiano Ronaldo.

 

Stelian Carabas

Ma ierti daca comit vreo neghiobie, dar cine e Stelian Carabas?

alexynho12.08.2007 04:53

1. Steven Gerrard - un idol al generatiei actuale , un lider pe teren ... un jucator care nu se bucura de cea mai buna tehnica , (nu il vad eu pe Gerrard facand biciclete , "triciclete" sau alte mingicarii) , insa se bucura de alt lucru , si anume daruinta pe teren ... de aceea este un jucator senzational .

 

2. Raul Gonzales - idolul copilariei mele (si sunt sigur ca si al altora) ... cu el am crescut , si cu el sunt si acum (bine , ceva mai putin din cauza lui Gerrard) ... Raul va ramane simbolul Realului si al Spaniei mult timp ... NU cred ca va mai fi vreun Raul vreodata , pentru ca el este doar UNUL.

 

3. Michael Owen - un alt jucator care era idolul cormoranilor inainte de transferul sau la Real , unul pe care nici pana acum nu il inteleg . Este cel mai tanar balon de aur din istorie (21 de ani) , si putea arata foarte multe fotbalului daca nu avea ghinionul ultimelor sezoane (2 accidentari grave care l-au tinut pe tusa 1 an jumate) .

 

 

 

Ma ierti daca comit vreo neghiobie, dar cine e Stelian Carabas?

 

Stelian Carabas a fost un jucator al Farului Constanta , si decarul lui Anorthosis Famagustas (Cipru) ... ma mir ca nu il stii , pentru ca in anul 2000 , a jost jucatorul Stelei ;)

Linu12.08.2007 09:12

Chiar daca nu mai joaca, Zinedine Zidane for ever !!! nr.1 4 mee, nr.2 Steven Gerrard, nr.3 Iker Casillas :wub: steagcruce2

Wally18.08.2007 21:25
Stelian Carabas

Din pacate s-a retras...

Khalid18.08.2007 22:41

Alexander Kerzhakov.

-=Danny=-19.08.2007 07:56

KaKa !!!!! Si Pipo Inzaghi ( cum s-o scrie ) , amandoi de la Ac Milan :P

alex14721.08.2007 19:03
ALESSANDRO NESTA-CEL MAI BUN FUNDAS AL TUTUROR TIMPURILOR
carminastan22.08.2007 15:18

Casillas, Kaka, Messi

cristian01422.08.2007 15:24

Kaka, Morientes, Lampard.

i-m BaD...22.08.2007 21:37

Ronaldinho--4ever..

DannY_124.08.2007 15:52

Reina,Terry,Gattuso,Henry

petrache constantin25.08.2007 08:51

mie imi place de cristiano Ronaldo este jucatorul meu pref. dar si in acelasi tmp imi p[lace sa evoluez ca si el.dar am si aceleasi lovituri cred eu

razvan_stelist200725.08.2007 19:59

steag3 steag3 din strainatate imi plac Henry,Marica,Cr,Ronaldo,Kaka dar si Gianluigi Buffon(suntem nascuti in aceeasi zi :biggrin: )

razvan_stelist200713.10.2007 09:44

mie imi plac kaka si thierry Henry

DelPiero1013.10.2007 10:57

1.Alessandro Del Piero

2.Leo Messi

3.Quaresma

Recoba13.10.2007 23:03

recoba- un jucator care nu s-a realizat pe masura talentului lui urias...

zidane- genial...cel mai mare jucator....

kaka- urmasul lui zidane ...

weeezer14.10.2007 12:53

Dintre cei care (inca) evolueaza:

Raul - pentru ceea ce a fost

Gerrard - pentru ceea ce este

Messi - pentru ceea ce va fi

«1235»