@vanfootballSe pare ca Radoi starneste pasiuni absurde.
AM zis eu ceva de pasiune?Eu doar am vrut sa expun cam cea ce inteleg eu in jocul Stelei.Da!Poate gresesc cu Radoi pe acel post dar mi se pare ca el ar fi omul potrivi.DESIGUR ar mai puteafi si bicfalvi sau badoi(mai putin).Celputin pina va esi pe teren Badea, Iacob.Si mai terminatio cu chestile astea.Daca zici ceva bun sau mai putin bun despre un jucator,GATA,E mania e pasiune,E nus ce.Am mai trcut prin ast fel de setuatii.Daca imi aduc aminte bine cind am zis ceva de Lovin,miau zis Lovin mania inebuneste Romania.Cind am zis de Mutu ceva bun,miau zis fan Mutu.Acum,pasiune.Eu n-am scris ceva rau in adresa nici a unuia din jucatorii Stelei.Da,sunt pasionat de Steaua,dar asta nu inseamna ca daca scrii ceva bun despre un jucator,gata ala e adoratul meu si cu asta basta.NU VA MAI FACETI NEBUNI
SCUZE PENTRU NEBUNI
