Io imi bag .... in comentatorii astia. Idioti! Adica Zapata impins din lateral dar "specialistii" Ptiu teve cu multa ironie observa ca ce panarama de portar....panarama e ala care i-a dus la postul ala...Hai Steaua!![]()
ai dreptate,foarte enervanti astia de park vina a fost doar a lu zapata si il mai si comparau cu Carlos...s-a vazut clar cum nu a putut sa prinda mingea ca era in spate Radoi si l-a impiedicat sa o retina klumea...akuma,la fiecare centrare mai lunga kt trebe sa iasa spun mereu de park ar face cine stie ce mare treaba...Zapata e un portar de valoare,printre cei mai buni pe care i-a avut Steaua...foarte sigur pe el...sunt sigur ca va face treaba buna
