FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Iași 1 - 0 (0 - 0)

«1234»
IONUTZ-CIPRIAN09.08.2007 14:17

Sper ca la meciul asta sa vad alta echipa,nu cea pe care am vazut-o pana acuma!!

Gruppo Sado09.08.2007 16:02
Steaua-Poli iasi3-1

Ce optimist esti....imi place de voi ..."Batem tot ...castigam " Cand luati bataie ,"A fost de vina oboseala no sa se mai intample ...bla bla bla ..." Hai sa fim seriosi acum...Poli Va obtine o victorie cum a facut'o prima data cand am venit in Liga 1 ;) Forza Poli :angry:

c.ronaldo1709.08.2007 16:04

Inca un spurcat pe forum. Ce naiba, luna asta numai de d'astia avem parte.

 

Pronostic: 8-1.

amzaciprian09.08.2007 16:35

Steaua poate zdrobi Poli Iasi

Gruppo Sado09.08.2007 16:42
Inca un spurcat pe forum. Ce naiba, luna asta numai de d'astia avem parte.

 

Pronostic: 8-1.

Spurcat esti tu needucatule ....eu am vorbit frumos ...nus dinamovist nici rapidist nici stelist..tin cu Poli Iasi .... sau tu la toti le spui spurcati ...?? O sa vedem pentru cine 8-1 va fi ;) Nu trebuie sa mai zici nimic mi-am dat seama ca nu ai mai mult de 17ani ;) ..::GRUPPO SADO::...

c.ronaldo1709.08.2007 16:46
sau tu la toti le spui spurcati

 

In mare masura... Imi plac doar Glorienii buzoienii. De fapt buzoiencele. :)

PS: Rasistilor, nu vorbiti cu oameni care au mai putin de 30 de ani!!!! Las' ca va tin eu minte. Va impusc soferu' de la BUS! >:)

amzaciprian09.08.2007 16:49

Steaua poate trece fara emotii de Poli isai

Khalid09.08.2007 17:01
Steaua-Poli Iasi--un meci greu pe care Steaua il poate castiga dar balba este un pericol!pronostic 2-1 pentru Steaua,gol in min 87 Neaga

steagsimplu

 

Ne spui si cate minute prelungirii vor fi?

 

P.S: Batem, dar greu.

Dragoshel09.08.2007 19:00

Biletele la meciul cu Poli Iasi

FOTOLII - 50 lei

TRIBUNA 0 - 25 lei

TRIBUNA I - 15 lei

TRIBUNA II - 8 lei

PELUZE - 3 lei

 

Biletele se vor pune in vanzare incepand cu data 10 august dupa cum urmeaza:

 

Vineri 10.08.2007 - intre orele 12:00-18:00

Sambata 11.08.2007 – incepand cu ora 12:00

i-m BaD...09.08.2007 22:15

Chiar daca Steaua are un program incarcat cred ca vom invinge Iasul..mai ales ca jucam acasa..

Pronostic:Steaua-Poli Iasi 3:0

steag2

DorianS110.08.2007 09:29

Un 2-1 sau un 3-1 mi se pare normal. Poate Neaga va sparge gheata.

cristi_mold10.08.2007 09:55

Nu este un meci foarte greu dar care trebuie tratat serios pentru a nu avea surprize. Eu as miza pe o echipa din mai multe rezerve

 

-----------------------------------------------Vatca-------------------------------------------------------

 

P.Marin ------------------------Rada-----------------Radoi-------------------------Nesu---------------

 

-----------------------------------Plesan----------Bicfalvi-----------------------------------------------

 

---------Badoi--------------------------Dica--------------------------------Neaga-----------------------

 

---------------------------------------Zaharia----------------------------------------------------

forever_STEAUA10.08.2007 10:44

@cristi_mold

 

O singurã modificare: Rufay în locul lui Vâtcã. Nu pentru cã am avea nevoie de cine știe ce mare portar în meciul acesta. S-a vãzut în meciul cu Zaglebie cã nu se sincronizeazã (încã) foarte bine cu linia de fund și miercuri avem meci cu BATE iar în week-end-ul viitor cu chefereu'.

steaua_gloria10.08.2007 11:44

Meci de 9 puncte.

axl2310.08.2007 12:20

Popa e un tip istet, e un vulpoi batran, face din rahat bici cu echipa din Iasi. S-ar putea sa puna probleme maine. Sper sa nu fie asa.

zamainmenu10.08.2007 12:39

Orice formula de echipa e buna fara Lovin. Experimente noi nu sunt indicate, Hagi trebuie sa-si contureze primul 11, plus inca 3-4 rezerve care sa se ridice la valoarea titularilor.

 

Dpdv al lotului, eu vad lucrurile astfel:

Nucleul de baza al echipei trebuie format din 15-16 jucatori, pe el trebuie sa ne bazam si acestia ar fi urmatorii:

Zapata, Cernea, Golanski, Emeghara, Goian, Ghionea, Rada, Radoi, Nicolita, Plesan, Bicfalvi, Croitoru, Ochirosii, Dica, Neaga, Badea;

 

In esalonul doi: Vatca, Badoi, Ov. Petre, Cristocea, Iacob, Zaharia, P. Marin(e bun dar prea batran);

 

OUT: Lovin, Baciu, Coman si mai nou - Nesu.

 

si un pronostic:

Steaua-Poli Iasi 2-0

marcatori: Nicolita si Plesan

JDERUL10.08.2007 12:58

In perspedtiva jocurilor din grupele C.L.,avem nevoie de un lot numeros si s-ar putea sa avem jucatori care sa joace numai,,la intern"si altzii care sa joace in C.L.

Asa procedeaza toate marile echipe.

Nosferatus10.08.2007 13:55

P. Marin(e bun dar prea batran

 

Dak tie ti se pare ca este batran ...adevarat e batran.....da u vezi ca joaca ca unu de 20 de ani ?? ai vazut ca are viteza...se baga....face tot pe partea stanga....ei bine aproape tot ...totusi e fundas ;) ...dar ar trebui sa-l lasi la cei 15-17 jucatori de baza :)

end-er10.08.2007 13:59

eu ma astept la o echipa din care sa fie menajati Goian, eventual golanski, nicolitza, sa iasa Dica macar in repriza a doua... si sa fie jucati zaharia varf, Neaga pe stanga, badoi, plesan, ov.Petre, zapata neaparat ca sa prinda incredere, nesu daca-l lasa gb, bicfalvi, eventual Ochirosii

 

ma gandesc la un 11 de genul: zapata - p.Marin, Radoi, rada, nesu - badoi, ov.Petre, plesan, Neaga - Dica, zaharia. si sa intre bicfalvi, Croitoru, eventual Ochirosii...

 

si sa castigam lejer, sper sa nu puna iasul probleme, important e sa dam noi gol cat mai repede

edman10.08.2007 15:47

Dupa ce am trecut cu greu de polonezi, moralul Stelei a crescut mult; de aceea cred c a va bate cu 3 la 1 forzateaua

alexzeu10.08.2007 20:14

eu cred ca va fi un 2-0 daca Hagi va aseza o echipa Ofensiva in teren cu zaharia varf impins + Dica si Neaga pasatori....daca la Steaua asta va fi atacul atunci asta e pronosticul...altfel zic un 1-0 sec...aiurit si cu mari emotii....Forzza Steaua ....

danimarcu10.08.2007 22:46

E important sa batem pe Poli Iasi,nu ne putem permite altceva,mai ales ca maidanezii au castigat "meciul" de la Piatra-Neamt!

As miza pe

Zapata-Golanski-Radoi-Rada-Nesu-Badoi-Plesan-Dica-Croitoru-Neaga-Zaharia.

end-er11.08.2007 10:42

pe langa victorie, care e obligatorie, cred ca ar fi un prilej bun sa odihneasca Hagi niste jucatori gen Goian, poate Nicolita si Dica - stiu ca s-au jucat doar 4 meciuri, dar s-a jucat in regim miercuri-sambata si dupa Iasi urmeaza dubla cu borisov si meciul de la Cluj...asta ar fi prilejul sa fie odihniti 2-3 titulari

nucu11.08.2007 11:30

ce canal transmite meciul? unde se poate vedea meciul online? sunt in germania si tare as vrea sa vad meciul asa ca va rog mult cei care stiu sa posteze un raspuns :)

forever_STEAUA11.08.2007 11:40

Meciul va fi transmis de Antena1 începând cu ora 20:45.

«1234»