FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Iași 1 - 0 (0 - 0)

«1234»
forever_STEAUA07.08.2007 07:48

Sâmbãtã 11 august Steaua primește vizita echipei Poli Iași în etapa 3 a Ligii I.

 

Meciul va fi transmis în direct de Antena 1 începând cu ora 20:45.

-=Danny=-07.08.2007 07:54

mie mi se par ca sunt prea dese meciurile , exact la 3 zile dpa returul cu Zaglebie , jucam cu Poli Iasi in Liga I , sper ca pentru mecil cu Ias Hagi sa foloseasca rezervele ca sa se mai odihneasca si vedetele echpei ( Dica , Neaga , Banel , Goian , Rada etc . )

Wally07.08.2007 12:34

De cand e Rada "vedeta" echipei? Pai si daca ii odihneste pe Goian si pe Rada, noi cu cine jucam in centrul apararii? In plus, crezi ca vom marca fara Dica pe teren?

forever_STEAUA07.08.2007 13:44

Ionuț Lupescu a ales:

 

Steaua va fi arbitratã de

 

Arbitri: Cristian Balaj - Gheorghe Negoita, Eduard Crangasu - Aurelian Bogaciu

 

Observatori: Sorin Satmari, Dan Petrescu

axl2307.08.2007 13:54

O, Doamne, Balaj...

Si Crangasu nu era tusierul ala nesuferit de la Steaua-Otelul, din cupa?

MadFroG07.08.2007 13:57

O sa fim foarte obositi , vor fi ceva schimbari in echipa , omogenitate nu exista ...mizez pe un scor strans . 1-0 ca tot ne-am obisnuit

richter07.08.2007 14:00
O sa fim foarte obositi , vor fi ceva schimbari in echipa , omogenitate nu exista ...mizez pe un scor strans . 1-0 ca tot ne-am obisnuit

Vorbind despre obisnuinta...1-0 nu este un scor care ne-ar tine sus....un 2-1 ar fi si mai bun ..dar mi-e teama vorba ta.....oboseala va putea duce si la o infrangere sau un egal

-=Danny=-07.08.2007 14:01

O sa joace cu rezervele Hagi . Si o sa profite de ocazie , si o sa il foloseasca pe Plezan in meciul cu Iasi .

Wally07.08.2007 14:09

Nu cred ca avem de ce sa ne facem probleme pentru meciul cu Poli Iasi...oricat de obositi am fi avem jucatori cu mult peste cei moldoveni. Cred ca vom invinge la 2 goluri diferenta si cred chiar ca vom marca din ACTIUNE!

FC_STEAUA_194707.08.2007 18:34

Poate o sa joace tinerii mai mult in meciul acesta (Bicfalvi, Ochirosii care tocmai a revenit la antrenament). Ii batem 2-0 si dam gol din actiune.

Red-Blue Shark07.08.2007 22:30

Eu nu cred ca va fii oboseala in echipa din contra daca ne vom califica mai departe in turul 3 jucatori vor fii mult mai determinati in plus suntem obijnuiti cu venirea echipelor mici in Ghencea alta tactica nu adopta decat toti in apare si lasa un singur atacant....Sper ca Hagi sa gandesca bine echipa dupa meciul cu Zaglebie oricum cel mai important este sa ne calificam..........Bafta Steaua....... spre cl steagsimplu

alexzeu07.08.2007 22:46

eu sper sa ii rupem pe ieseni ...sa facem si un pic de spectacol...sa ne mai destindem ...HAI Steaua HAI Hagi

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 08:18

...Din cate imi aduc yo bine aminte .. stiu ca in campionatul trecut Steaua a jucat cu portile inchise in fata lu Poli Iasi .. si au trecut de ei .. ! vom trece cu siguranta de Poli Iasi .. dar etapa viitoare avem meci greu cu CFR Cluj.. Un Derbi ! ca Steaua - Dinamo .. ! steagsimplu fularsteaua2fular-campionii

c.ronaldo1708.08.2007 08:46
dar etapa viitoare avem meci greu cu CFR Cluj.. Un Derbi ! ca Steaua - Dinamo .. ! fular-campionii

 

Nu compara meciul cu caile ferate cu cel cu spurcatii.

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 08:53
Nu compara meciul cu caile ferate cu cel cu spurcatii.

 

 

Asta e .. :(

ultra_steaua_ole_ole_ole08.08.2007 11:23

Steaua - Poli Iasi 3-1

stifler_cale08.08.2007 11:27
De cand e Rada "vedeta" echipei?

mie chiar mi se pare ca este o "vedeta"...a jucat foarte bine in toate meciurile de pana acum...nu a gresit...deci este un jucator foarte bun

alex14708.08.2007 11:38

Steaua-Poli Iasi--un meci greu pe care Steaua il poate castiga dar balba este un pericol!pronostic 2-1 pentru Steaua,gol in min 87 Neaga

 

 

 

 

 

steagsimplu

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 11:39
mie chiar mi se pare ca este o "vedeta"...a jucat foarte bine in toate meciurile de pana acum...nu a gresit...deci este un jucator foarte bun

 

 

si eu tot asa zic .. e si inalt si are si tehnica ..

FC_STEAUA_194709.08.2007 05:48

Dupa succesul de astazi cu Zeglebie imi este un pic frica de acest meci. Avem noi un obicei inervant de a ne relaxa dupa o performanta buna.

 

Eu as incepe meciul asa:

 

Zapata

Golanski - Goian - Rada - Nesu

Radoi

Badoi --- Plesan --- Croitoru

Dica

Neaga

 

Doi titulari importanti sunt odihniti (Nicolita si Marin) si mai dam meciuri si la rezervele noastre de calitate. Sa vedem ce va decide Hagi.

raducelbun09.08.2007 07:14

Eu cred ca, cel putin pentru meciul asta, Neaga trebuie ori mutat pe stanga in locul lui Croitoru ori tinut pe banca. Ne place sau nu, baiatul asta a cam dezamagit pana acum. Poate nu a jucat ceea ce ii convine, nu stiu exact dar este cert ca ceva nu merge.

axl2309.08.2007 07:17

Ar fi frumos sa batem Iasiul, si asta numai ca sa-i facem in ciuda lui Asavoaiei.

Mai serios acum, va fi un meci destul de dificil, desi ar trebui sa fie unul usor. Dupa cate stiu eu moldovenii nu prea s-au intarit vara asta si-ar trebui sa batem fara probleme, dar am sentimentul ca nu va fi asa.

Harald09.08.2007 08:00

cred ca poate ar fi trebuit folositi si jucatorii mai tineri, gen Bicfalvi in primu rand, dupa aceea Ochirosii, Herea, etc poate si domnu Plesan, de ce nu ?

 

oricum, nu trebuie luat la misto meciul asta, ca si cel cu BATE, si atunci nu vom avea probleme

Inima-Ros-Albastra09.08.2007 08:45

@Harald

 

 

domnul plesan e tanar??

 

iti dau dreptate la faza cu jucatorii mai tineri !

korynna09.08.2007 14:08

Biletele cand se pun in vanzare?

«1234»