FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - Zaglebie

«1234»
fcsteaua.ro03.08.2007 13:27

A fost stabilit pretul biletelor pentru partida retur din Turul 2 preliminar al Ligii Campionilor, in compania echipei poloneze Zaglebie Lubin, care va avea loc pe data de 8 august, ora 20:30, pe stadionul Steaua din blvd. Ghencea:

 

TRIBUNA 0 - 30 lei

TRIBUNA I - 20 lei

TRIBUNA II - 10 lei

PELUZE - 5 lei

 

1. Biletele se vor pune in vanzare incepand cu data 4 august dupa cum urmeaza:

 

- in perioada 04.08-05.08.2007 NUMAI abonatii FC Steaua vor putea achizitiona bilete de la casele de bilete ale Stadionului "Steaua" dupa urmatorul program:

 

Sambata 04.08.2007 - intre orele 10:00 - 18:00

Duminica 05.08.2007 - intre orele 10:00 - 16:00

 

- Fiecare abonat are dreptul sa isi cumpere un bilet pe baza abonamentului in acelasi sector de tribuna de la casele de bilete special amenajate. Abonatii mai pot achizitiona inca 3 bilete in oricare zona a stadionului in limita stocului disponibil. Abonatii vor putea achizitiona biletele numai pe baza abonamentului.

 

2. Incepand cu 06.08.2007, rezervarea abonatilor inceteaza si vor fi scoase la vanzare bilete si pentru persoanele care nu detin abonament, maximum 4 bilete/persoana in limita stocului disponibil. Biletele vor putea fi achizitionate pe baza unui act de identitate: certificat de nastere, buletin de identitate, carte de identitate, pasaport. Biletele vor putea fi achizitionate in perioada 06.08.2007 - 08.08.2007.

 

Programul zilnic al caselor de bilete este:

 

Luni 06.08.2007 - intre orele 10:00 - 18:00

Marti 07.08.2007 - intre orele 10:00 - 18:00

Miercuri 08.08.2007 - intre orele 10:00 - 18:00

 

3. Distribuirea biletelor se va face prin cele 10 case de bilete din incinta Stadionului "Steaua", sub atenta supraveghere a reprezentantilor Politiei, Jandarmeriei si FC Steaua.

 

4. Avand in vedere faptul ca noul sistem de eliberare a tichetelor si de acces in stadion se afla la prima utilizare, clubul FC Steaua Bucuresti face apel catre spectatori sa isi achizitioneze biletele din timp si sa nu amane acest lucru pentru ziua meciului.

 

SteauaFC.com

lucvald-190203.08.2007 13:31

Ieftin ca braga ;)

sper totusi ca mizeriile alea de bisnitari sa nu cumpere iar cu snopu'..desi daca il iau cu 20ron tot se incadreaza in buget !

 

ma mira faptul ca JIJIgodia n-a umblat in sus la preturi !

ultras_spiri03.08.2007 14:14

stam in peluze.. ?? sau iar in tribuna : steagcruce2 d ?

George Stan03.08.2007 14:25
stam in peluze.. ?? sau iar in tribuna : steagcruce2 d ?

Unde e gardul mai mic :)

florin_b_*03.08.2007 14:29

As vrea cati mai multi jandarmi la acest meci sa nu mai apara vreun fan pe gazon!!!

 

In rest ..preturi mici...sper intr-o victorie a ros albastrilor si intrarea in grupe (in dauna celor de la Bate Borisov :))) )

potra03.08.2007 14:31

e prea bine...preturi bune rau! nu ma asteptam...

sabin130703.08.2007 15:03

da, unii ar trebui sa mai treaca pe la stadion, sa vada ce se intampla si dupa aia sa-si dea cu parerea despre jandarmi..

andyro03.08.2007 16:37

E totusi turul 2 preliminar, cu o formatie cvasi-necunoscuta din Polonia, dupa un rezultat in tur care ne da sanse foarte mari de calificare. Era oarecum de asteptat ca preturile sa nu fie mari, pentru ca interesul va fi scazut.

 

Chiar si cu preturile mici, ma indoiesc ca o sa fie stadionul macar pe jumatate plin.

Extremist Stelist03.08.2007 16:58

super ieftin.....va fi plin stadionul....pacat ca o gramada de bilete va ajunge iar la tiganii aia bisnitari grasi, puturosi si infecti.....dar poate ma insel, poate chiar functioneaza noul sistem pe baza de carte de identitate...

 

Liga ne asteapta.........FORZA Steaua......................

suporter**03.08.2007 19:43
da, unii ar trebui sa mai treaca pe la stadion, sa vada ce se intampla si dupa aia sa-si dea cu parerea despre jandarmi..

 

 

 

mai taci ma

axl2303.08.2007 19:46

Doar preturi miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiici!!!!

MALDINI_STEAUA03.08.2007 20:19

Super tare asemanarea cu reclama de la TV-imi si imaginez stelistii strigand la coada la bilete:Doar pretuuuuuri miiiiiiiiiiiiiiiiiciiiiiiii\\\\\:))))))))

 

 

 

Foarte TARE FRATE steagsahmic fular-campioniifularsteaua2fular-campionii

AmuntBoy03.08.2007 20:29

Sper ca noul sistem de cumparare de bilete cu C.I.

sa mai piara din bisnitarii aia infecti

sabin130703.08.2007 20:58

suporter**, ideea era despre ce zic unii (sa fie cat mai multi jandarmi pe stadion la returul cu zaglebie), dar tu daca esti de acord cu ei puteti sa-i luati pe jandarmi, sa vi-i puneti in cap si sa va duceti unde vreti voi.. Forza Steaua!!!

 

P.S.: CEA MAI PROASTA MESRIE ESTE LA jANDARMERIE!

axl2303.08.2007 21:02
P.S.: CEA MAI PROASTA MESRIE ESTE LA jANDARMERIE!

Gresesti grav!!! Corect este:

CEA MAI PROASTA MESRIE ESTE LA JANDARMRIE.

sabin130703.08.2007 22:23

bv axl23, ce se facea omenirea fara tine?!........

SteLuTzZz04.08.2007 07:19

cred ca avetzi probleme cu aceasta minunata limba materna .

 

2 intr-un - "mesrie" ?! .. vai de cuvantul "MESERIE"

 

fularultras steagro

Alininho04.08.2007 08:07

Asta este un exemplu ca Gigi nu este chiar asa cum spun altii si inca o data se vede ca preturile extrem de mari de sez trecut erau din cauza lui MM. Treaba cu buletinele mi se pare f buna pentru ca asa sper sa dispara toti tiganii aia burtosi dar acum ramane de vazut dak va fi asa.Forzza Steaua

1on04.08.2007 09:14

Daca cineva ia mai multe bilete oare le ia pe toate cu buletinul lui sau cu buletine diferite, ca la abonamente?

ros-albastru04.08.2007 09:20

multa **** conducerii jegoase care nu da cele 3 bilete decat dupa ora 3! am fost si mi-am luat bilet, dar cele 3 bilete nu le pot cumpara decat dupa 3! asa ca mai trebuie sa fac un drum, o nimica toata, mai ales ca stau in partea opusa a Bucurestiului.

ne_faci_un_gol04.08.2007 10:13

am si eu o intrebare, daca aveti idee: daca eu vreau sa nu iau biletul cu locul de pe abonament si vreau sa iau doar cele 3 bilete in plus.. se poate?

 

de ex. daca am abonament la t2 si vreau la meciurile din Cl sa stau la peluza, pot sa imi iau la peluza cu abonamentul sau ma forteaza sa imi iau si bilet la t2? :D

gaboss04.08.2007 10:37

super tare abia astept meciul si FORZA Steaua

WladMC04.08.2007 10:39

frate dar este o tampenie....ar trebui sa poata toata lumea sa isi achizitioneze un bilet.....NU NUMAI ABONATII SA POATA CUMPARA.....ca de cele mai multe ori sunt vandute mai departe cu preturi mai mari .....chiar trebuie sa aiba toata lumea de castigat din aceste bilete>????....doar clubul trebuie sa castige din vanzarea bilietelor nu si acei vanzatori ambulanti care au abonamente.......LASATI TOTI SUPORTERII SA AIBA ACCES LA CUMPARAREA BILETELOR........HAI Steaua !!!

r.ochirosii04.08.2007 11:49
frate dar este o tampenie....ar trebui sa poata toata lumea sa isi achizitioneze un bilet.....NU NUMAI ABONATII SA POATA CUMPARA.....ca de cele mai multe ori sunt vandute mai departe cu preturi mai mari .....chiar trebuie sa aiba toata lumea de castigat din aceste bilete>????....doar clubul trebuie sa castige din vanzarea bilietelor nu si acei vanzatori ambulanti care au abonamente.......LASATI TOTI SUPORTERII SA AIBA ACCES LA CUMPARAREA BILETELOR........HAI Steaua !!!

bai baiatule nai inteles bine... mai citeshte odata. Azi si maine cumpara abonatii, luni, marti.... asa mai departe cumpara orice suporter! nu te mai agita atat ;)

Derbedeu04.08.2007 16:03

Are cineva idee unde vor sta galeriile?adica PN si PS?La T II sau fiecare in peluza lui??astept rasp!

«1234»