FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul Constanța - Steaua 0 - 1 (0 - 0)

«1234»
forever_STEAUA30.07.2007 12:58

Vineri, 3 august Steaua se deplaseazã la Constanța pentru meciul cu Farul contând pentru etapa a 2-a a Ligii I.

 

Meciul va fi transmis în direct de Kanal D începând cu ora 20:30.

 

Lupescu a ales brigada de arbitripentru acest meci:

 

Alexandru Tudor - Cristian Nica, Florin Stanescu - Ionel Ivan

 

Observator: Ion Muresan

axl2330.07.2007 14:07

Cum pe 3, mai? Nu era pe 4?

 

Later: mda, m-am dumirit, si eu ma pusese-m serviciu pe 3 ca sa fiu liber pe 4. Iar tre' sa pup pe careva in fund.

c.ronaldo1730.07.2007 14:11

Tzeapa. E pe 3 Mai.

 

Pronostic: 8-1 pentru noi.

forever_STEAUA30.07.2007 14:13

@axl23

 

Asta era înainte de stabilirea televizãrilor și a returului cu Zaglebie.

Nick30.07.2007 14:14
Tzeapa. E pe 3 Mai.

 

Pronostic: 8-1 pentru noi.

 

Pai cum 'mai'? nu e August? :)

Gezets30.07.2007 14:14

3 zile la mare...cum nu se putea mai bine! :D

axl2330.07.2007 14:18

Alexandru Tudor??? Se anunta un meci interesant.

forever_STEAUA30.07.2007 14:21

Nu joacã Vasilicã Cristocea, deci nu vãd ce probleme ar fi :laugh:

axl2330.07.2007 14:26

Meciul asta o sa ma coste cu trei beri mai mult dar cel putin il vad pe stadion.

Le dam doua boabe.

cristi_mold30.07.2007 14:33

Acest meci spun eu este mai usor decat cel cu Ceahlaul. In ce hal au jucat "faristii" la Craiova, ar trebui sa le dam asa " o manuta", dar ne multumim si cu vreo 2.:P

steaua_gloria30.07.2007 15:06

Le-a dat Craiova 4.....

Wally30.07.2007 18:45

Le dam 2-3 goluri, daca le-au 4 oltenii...imi place sa cred ca noi jucam mai bine decat Craiova...

FC_STEAUA_194731.07.2007 04:59

0-3 pentru Steaua

 

Dica cu inca o dubla si Zaharia cu primul lui gol pentru Steaua.

unickull31.07.2007 16:45

Cam aberant 8-1 nu crezi...important nu cate ci doar victoria...avem nevoie de puncte

bubylycy01.08.2007 09:03

Batem fara probleme adik lea dat 4 Craiova noi jucam in deplasare sa zicem ca 2 is de ajuns numai sa castigam sper sa piarda si rapid si in special Dinamo

Forzaaaaaa Steaua

mihais01.08.2007 09:19

cred ca se vor mobiliza mai mult dupa acel sec 4-0 dar cred ca o sa obtinem 1 1-3 pentru noi hai Steaua !!!

raducelbun01.08.2007 09:22

Nici nu vreau sa ma gandesc la altceva decat la victorie. Totusi, nu cred intr-un scor mare pentru ca in jocul nostru mai sunt de pus la punct multe lucruri. Pentru inceputul asta de sezon important este mai sa castigam indiferent de maniera in care o facem.

AmuntBoy01.08.2007 09:36

Sa-l vedem pe Zaharia la treaba tot meciul

sa vedem ce stie ....

~SorYN~01.08.2007 10:43

Batem...nu conteaza cu cat:) spre24

steaua_campioana01.08.2007 11:41

0-5 pentru Steaua!Forza Steaua!!!

dica_10steaua01.08.2007 11:45

Ca de obicei nu o sa avem probleme cu Faru'!

p4r4zitu01.08.2007 12:44

stie cineva ceva de deplasare??? cum se pleaca cand se pleaca cum se intra pe stadion??? merge lume??sau la fel ca la lubin?:(

 

o sa fie greu meciu.. degeaba sunteti asa plini de entuziasm.. sper sa batem cu un 2-0 ..sa stam lejer.. insa e greuceanu ..sa dea Dumnezeu sa fie bine.. insa nu prea vad eu lotul asta sa dea mai mult de 3 goale pe meci..poate cu amatori.. cat despre deplasare stie cineva ceva???

ZIP01.08.2007 12:59
stie cineva ceva de deplasare??? cum se pleaca cand se pleaca cum se intra pe stadion??? merge lume??sau la fel ca la lubin?:(

 

o sa fie greu meciu.. degeaba sunteti asa plini de entuziasm.. sper sa batem cu un 2-0 ..sa stam lejer.. insa e greuceanu ..sa dea Dumnezeu sa fie bine.. insa nu prea vad eu lotul asta sa dea mai mult de 3 goale pe meci..poate cu amatori.. cat despre deplasare stie cineva ceva???

 

 

 

chiar nu raspunde nimeni la intrebare cu deplasarea cred ca sunt f multi interesati !!!

eu unu` inca astept steagsimplu fularsteaua2 steagsimplu steagsimplu

korynna01.08.2007 17:38
Biletele pentru meciul cu Constanta le cumparati de la stadionul Farului,cereti bilete in sectorul oaspetilor,va sfatuiesc sa mergeti cat mai devreme la stadion,se vor vinde repede si riscati sa ramaneti fara bilet.Bogdan_p

Deci deplasarea se face.

Padrese02.08.2007 06:39

Deplasare - fiecare cum vrea si cum poate

Bilete - de la casele de bilete ale stadionului Farul

«1234»