Ma uit de cea vreme ce acest site si sincer imi vine sa rad.......vad atatea talente oratorice,care nu mai stiu ei cum sa arate ca se pricep la fotbal si-si impun punctul de vedere(nu ma refer la cei care si-l exprima),fratilor mai calmati-va si asteptati5-6etape si abea apoi sa tragem concluziile.....doar atunci putem vedea ECHIPA Steaua Bucuresti....acum vedem dor jucatorii Stelei.....vb de unul si de altul fara a avea acoperire pe acuze,fiecare e om si sa fim realisti,oricat am vrea noi sa facem si sa dregem pana la urma avem fortele,din toate punctele de vedere,limitate.Totdeauna e loc si de mai bine dar daca tot ne batem cu pumnii in piept ca iubim Steaua atunci hai sa fim alaturi de ei si impreuna putem sa crestem......Asa ca va rog nu mai aruncati acuze in dreapta si stanga,o simpla remarca cred ca este de ajuns.....si haideti sa aratam"noii"echipe suportul nostru pentru ca si ei la radul lor sa poata sa ne rasplateasca......Forza Steaua!!!
