FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul

«1234»
greenyes27.07.2007 16:52

Eu unul astept in seara asta sa mi revad jocul datorita caruia am devenit fan Steaua, sper sa mi revad "vitezistii" in seara asta. Daca Steaua noastra o sa piarda astazi dar o sa joace asa cum juca Steaua noastra magica pentru mine nu o sa fie nici un capat de tara, din contra, un semn de "insanatosire". Atata timp cat echipa nostra isi regaseste "identitatea" suntem pe drumul cel bun. Nu m ar incalzi o victorie marca predecesorului sau marca piti.

Steaua a insemnat altceva tocmai stilului aparte de joc caracterizat de viteza, spectacol, iventivitate, palcerea de a juca fotbal, fotbal pentru ei si mai ales pentru NOI, stelistii din toate colturile tarii si ale lumii.

Cei care sustin rezultatele obtinute cu orice pret nu stiu ce inseamna Steaua. Steaua trebuie sa fie Steaua nu numai prin prisma numelui ci prin cea ce a delimitat o si trebuie sa o delimiteaze incontinuare de restul echipelor de pluton, JOCUL, STILUL, VITEZA, SPECTACOLUL, PLACEREA DE JUCA FOTBAL, de a creea SPECTACOL.

Am incredere totala ca atat timp cat va fi sustinut Gica Hagi poate REINVIA Steaua noastra care a fost ajutata sa apuna de predecesorii sai, exceptia fiind Protasov.

 

Forza Steaua!!!!

greenyes27.07.2007 16:56
am intrat acolo pe site... am luat si programelu ala... dar ... nu merge sa vad, am incercat sa vad vasluiu-UTA.. si cica e offline.. trebe sa ma inregsitrez la programelu ala??pls help cat se poate de repde

 

Shit!!! Eu unul inca nu am incercat trebuie sa ajung la facultate la mine unde netul are viteza luminii :). In momentul asta nu stiu ce sa zic pentru ca nu am incercat. De vazut am vazut meciul Stelei cu Sevilla de pe siteul asta si meciul Romaniei, sigur poti vedea meciul. Doar in caz ca nu l au pus aia pe lista, off, sper ca nu.

 

Tinem legatura, am pelcat la facultate!

I.N.Money28.07.2007 00:01
Cu Protasov n-am inceput in deplasare la FC Arges?

Ba da,dar eu ma refeream la sezoanele in care am inceput pe propriul teren.

«1234»