FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul

«1234»
LeoKinG27.07.2007 06:53
Eu zic ca nu avem de ce sa ne facem griji

 

Mai ales dupa mult trambitatul meci Dinamu - Cra Cra

 

In fine sa vedem deseara pe baieti

 

Forza Steaua

Nu vad care e legatura intre meciul cainilor cu ciorile si al nostru cu moldoveni,ar fi bine sa batem la scor si sa ne instalam din prima etapa pe locul 1!

Piperus Petru27.07.2007 07:21

Ala din poza articolului e cumva Oprita !? :biggrin:

 

Forta Steaua. Sper sa fie ultimul meci fara spectatori in tribune :biggrin:

 

 

steagsimplu

ssinpadureacualune27.07.2007 07:36
De exemplu pe site-yul oficial si Zahara si Ochirosii au acelasi numar...

foarte ciudat

extrem de ciudat...

 

Sper ca Ochirosii nu o sa joace la Buzau...

Ochirosii are numarul 21

SzabiStelistu27.07.2007 07:47
Ala din poza articolului e cumva Oprita !? :biggrin:

 

Forta Steaua. Sper sa fie ultimul meci fara spectatori in tribune :biggrin:

steagsimplu

 

 

Da ala e Oprita........si eu sper sa fie ultimul meci fara spectatori.....FORZZA Steaua steagsimplu

Tupac Amaru27.07.2007 07:54

Dragomire, retine ca esti un comunist!

Mentalitatea ta este ca, pentru greselile catorva, sa plateasca altii sau toti.

Solutia este ca fiecare om sa fie tratat individual: am gresit, platesc. N-am gresit, atunci lasa-ma sa ma bucur de dreptul de a-mi urmari echipa favorita. Nu incalcati drepturile cetatenilor onesti!

Jandarmeria si Politia sa isi faca treaba! Dar nu pedepsind nevinovatii!

Extremist Stelist27.07.2007 08:24

azi incepem.........bafta baietilor si mult succes, trebuie sa incepem cu o victorie.....FORZA Steaua....

vanfootball27.07.2007 08:30
Dragomire, retine ca esti un comunist!

Mentalitatea ta este ca, pentru greselile catorva, sa plateasca altii sau toti.

Solutia este ca fiecare om sa fie tratat individual: am gresit, platesc. N-am gresit, atunci lasa-ma sa ma bucur de dreptul de a-mi urmari echipa favorita. Nu incalcati drepturile cetatenilor onesti!

Jandarmeria si Politia sa isi faca treaba! Dar nu pedepsind nevinovatii!

 

 

...Cu atat mai mult cu cat Ghencea chiar are echipament necesar pentru identificarea vinovatilor.

ultras_seed27.07.2007 08:45
De exemplu pe site-yul oficial si Zahara si Ochirosii au acelasi numar...

foarte ciudat

extrem de ciudat...

 

Sper ca Ochirosii nu o sa joace la Buzau...

Ochirosii a preluat numarul 21 de la Thereau iar Zaharia a luat 30 :D

andreich27.07.2007 08:53

Daca nu se sesizeaza nimeni de greseala facuta de Becali poate o sa mai vedem meciuri cu Steaua, daca insa chiar sunt profesionisti s-ar putea ca noi sa nu mai jucam campionatul asta din cauza lui Herea - Becali. Daca Hagi nu porneste cu Zapata si cu Golanski atunci o sa regrete si nu are stofa de antrenor. Plinge dupa jucatori si ii trimite la Buzau. Vai de noi cu asa un finantator si antrenor.

Azazello27.07.2007 08:54

Mult succes baieti !

Sa incepem cu dreptul noul sezon si sa avem incredere in fortele noastre !! Catre 24, la turatie maxima!!!

Pronostic 3-0( dat cu sufletul) steagsimplu

axl2327.07.2007 08:59

Daca Ceahlaul e in camarila lui Dinamo si daca Gloria e in camarila Stelei asta inseamna ca Ceahlaul - Gloria va fi un fel de derby, ceea ce e bine, creste valoarea fotbalului autohton. Incet, incet, vom vedea si noi un Mioveni - Vaslui ce poate sta fara rusine langa un Chelsea - Arsenal.

ANTIgigi27.07.2007 09:13

Ceahlaul nu e chiar acea echipa de mijlocul clasamentului din trecut....a facut ceva transferuri si pentru o echipa ca ea sunt destul de bune, asta nu inseamna totusi ca trebuie sa fie si omogenizata in cele cateva saptamani de pregatire. Prevad un meci anost in prima etapa dar cu un scor la limita....si aici ma refer la un 1-0....sau 2-1....

Timpul le va rezolva pe toate...

il_scorpio27.07.2007 09:14
Daca Ceahlaul e in camarila lui Dinamo si daca Gloria e in camarila Stelei asta inseamna ca Ceahlaul - Gloria va fi un fel de derby, ceea ce e bine, creste valoarea fotbalului autohton. Incet, incet, vom vedea si noi un Mioveni - Vaslui ce poate sta fara rusine langa un Chelsea - Arsenal.

Mioveni-Vaslui langa Chelsea-arsenal...nu ca asta-i prea de tot.....:))

Wally27.07.2007 09:19

NU avem voie sa ne impiedecam...trebuie sa castigam cu orice pret!!!

vanfootball27.07.2007 09:21
Daca nu se sesizeaza nimeni de greseala facuta de Becali poate o sa mai vedem meciuri cu Steaua, daca insa chiar sunt profesionisti s-ar putea ca noi sa nu mai jucam campionatul asta din cauza lui Herea - Becali. Daca Hagi nu porneste cu Zapata si cu Golanski atunci o sa regrete si nu are stofa de antrenor. Plinge dupa jucatori si ii trimite la Buzau. Vai de noi cu asa un finantator si antrenor.

 

 

Chelsea, Mourinho si Ashley Cole, au primit doar amenzi, pentru ceva asemanator cu acest caz Herea. Nu stiu regulamentele de la noi, s-ar putea sa existe si vreo prevedere cu retragerea a 3 puncte. Dar in niciun caz nu trebuie sa ne facem griji ca nu mai joaca Steaua sezonul asta.

 

Daca Zapata si Golansky nu sunt pregatiti, nu e obligat Hagi sa ii bage astazi.

 

 

Avand in vedere faptul ca au fost adusi cativa jucatori destul de tarziu, vom avea probleme cu omogenitatea pe acest inceput de sezon. In primele 5 etape cred ca meciurile se vor decide prin valoarea individuala a unor jucatori, e greu sa avem omogenitate in acest moment. Sper sa reusim sa strangem destule puncte in primele etape si sa nu gresim nici in preliminariile Champions League, iar daca incepem bine, apoi jocul nostru va crese constant (bineinteles, daca Hagi nu face greseli majore).

Astazi vreau o victorie, nu conteaza scorul.

 

 

 

PS: As vrea sa nu-l vad pe Bostina in teren si sa intre Zaharia macar cateva minute, sa vedem ce poate.

Anna love steaua27.07.2007 09:22

sper sa castigam meciul acesta chiar dak s-au intarit cei de la Ceahlaul Steaua e mai buna decat toate echipele in Romania si dak castigam azi sa nu ne mai oprim pana la sfarsitul campionatului. Forza Steaua mereu campioni fular-campioniifularsteaua2

iulian_steaua8627.07.2007 09:34

Sper ca diseara sa vina cat mai multi suporteri si sa umplem stadionul sa-l incurajam pe Gica la primul lui meci oficial la Steaua:((((, sper sa fiu ultimul meci fara spectatori pe Ghencea.. hai Steaua, 3-0 Neaga (2), Dica, FORZA Steaua! steagsimplu steagsimplu

ANTIgigi27.07.2007 09:51
Sper ca diseara sa vina cat mai multi suporteri si sa umplem stadionul sa-l incurajam pe Gica la primul lui meci oficial la Steaua:((((, sper sa fiu ultimul meci fara spectatori pe Ghencea.. hai Steaua, 3-0 Neaga (2), Dica, FORZA Steaua! steagsimplu steagsimplu

 

Nu esti la curent Iulian? Jucam fara spectatori meciul acesta...sau tu esti doar simpatizant Steaua?

ariven2127.07.2007 10:01
Ochirosii are numarul 21. La prezentare cu acest numar a jucat.

 

 

Multumesc, nu am fost atent...

greenyes27.07.2007 10:24

Salutare! Am si eu o MAARREE rugaminte. Stiu ca pot vedea meciul pe net utilizand sopcast ul dar nu mai gasesc site ul unde sunt prezentate meciurile zilei pe care le poti vedea cu sopcast ul sau alt program asemanator. Vreau sa vad meciul asta neaparat ca m am saturat sa imi fac o imagine despre echipa in functie de parerile altora si mai ales a presei atat de draga noua.

 

Forza Steaua!!!!!!

axl2327.07.2007 10:41

@il scorpio

Heram hironic.

edy_stelistu'27.07.2007 10:45
fularsteaua2 Salut!Eu nu prea inteleg un lucru:de ce nu-l baga de-acuma pe Zapata ma fratilor??Forza Steaua
vasilestelistul27.07.2007 10:53

sper sa incepem cu dreptul noul camp si sa incepem in forta

 

 

 

FORZA Steaua

Sylvyx27.07.2007 11:29

Eu nu inteleg pe ce baza e facuta echipa probabila...Zapata unde e?E prea bun Cernea?Eucred ca trebuie sa inceapa in poarta cu zapata dar Hagi face ce vrea.Oricum echipa de mai sus nu e aia cu care va incepe Hagi...

Mariusca_pitica27.07.2007 11:31

dupa parerea mea Steaua-Ceahlaul se va termina 2-0...voi ce zicetzi?

«1234»