Daca nu se sesizeaza nimeni de greseala facuta de Becali poate o sa mai vedem meciuri cu Steaua, daca insa chiar sunt profesionisti s-ar putea ca noi sa nu mai jucam campionatul asta din cauza lui Herea - Becali. Daca Hagi nu porneste cu Zapata si cu Golanski atunci o sa regrete si nu are stofa de antrenor. Plinge dupa jucatori si ii trimite la Buzau. Vai de noi cu asa un finantator si antrenor.
Chelsea, Mourinho si Ashley Cole, au primit doar amenzi, pentru ceva asemanator cu acest caz Herea. Nu stiu regulamentele de la noi, s-ar putea sa existe si vreo prevedere cu retragerea a 3 puncte. Dar in niciun caz nu trebuie sa ne facem griji ca nu mai joaca Steaua sezonul asta.
Daca Zapata si Golansky nu sunt pregatiti, nu e obligat Hagi sa ii bage astazi.
Avand in vedere faptul ca au fost adusi cativa jucatori destul de tarziu, vom avea probleme cu omogenitatea pe acest inceput de sezon. In primele 5 etape cred ca meciurile se vor decide prin valoarea individuala a unor jucatori, e greu sa avem omogenitate in acest moment. Sper sa reusim sa strangem destule puncte in primele etape si sa nu gresim nici in preliminariile Champions League, iar daca incepem bine, apoi jocul nostru va crese constant (bineinteles, daca Hagi nu face greseli majore).
Astazi vreau o victorie, nu conteaza scorul.
PS: As vrea sa nu-l vad pe Bostina in teren si sa intre Zaharia macar cateva minute, sa vedem ce poate.