De cand becalli a facut acele declaratii Steaua nu i-a adus decat pe Ivici,Zapata si Camus.
Nimeni nu-si pune intrebarea unde sunt cele 2 achizitii de superclasa de la Steaua care vor face legea?
I-a adus pe Ivic si pe Camus? Parca vad ca nici aia nu vin. E o bataie de joc. Inteleg ca mai ratezi un transfer, doua, trei, dar nici chiar asa... E clar ca ceva nu e-n regula. Pulido mai ca se ruga de ei sa vina si l-au tratat cu spatele. Pe Armenteros ni l-a suflat Sevilla B (?!?!?!), pe Fonte nu mai stiu cine, Belluschi e prea scump (cu asta sunt de acord), ala e bolnav, ala e nu stiu cum...
Am auzit ca pleaca Gigel Coman... Macar atit, ca de venit...
Hagi o tine una si buna ca e nevoie de oameni (lucru evident de pe Luna), dar conducerea (parca mi-e oarecum sa-l bag pe Adi Ilie in aceeasi oala cu panarama, mai ales ca puterea de decizie stim cui ii apartine...), de fapt, "conducatorul" joaca sirba pe loc si serveste "arogante" presei si noua... Cred ca lotul cam asta ramane. Poate mai incolo, spre toamna, sa mai apara ceva, acum, ma indoiesc.