Scenariul si regia: _gigi _becali
"Evenimentele" cu patrunderea unui "suporter" stelist pe teren la meciul Steaua – Charleroi sunt 100% regizate de catre numitul _becali _george, Print Cacareaza de Pipera, Intaiul Luptator al Luminii cu Lampa de Opait, Cavaler al Ordinului Oaia Merinos de Pipera de Neam de Marlan Imbogatit.
Acest eveniment ii ridica mingea la fileu ciobanului becaliot, care poate acum institui orice masuri cretine si aberante doreste el si creierul lui de idiot.
Poate sa justifice lipsa abonamentelor la Peluze, poate pune preturi mari la bilete la fiecare meci, preturi prohibitive care ii vor tine depatre de stadionul Steaua pe tinerii contestatari din galerie...
Printul Intunericului Piperian nu este la prima lui regie ....
Va dau un singur exemplu:
In sezonul 2005 – 2006 la un meci de hockey Steaua Bucuresti – hc Miercurea Ciuc, ciobanul becaliot a fost contestat de tot patinoarul, pe parcursul meciului in mai multe reprize:
"Pleaca din Ghencea, Becali pleaca din Ghencea!".
Pe atunci conflictul nu era atat de acutizat cum este astazi, astfel ca scandarile de acum gen "Augh! Augh! Augh! m**e Gigi" lipseau.
La urmatorul meci de hockey Steaua Bucuresti – hc Miercurea Ciuc, becaliotul ciobanoid a organizat si regizat urmatorul scenariu:
Inainte de inceperea meciului Principele Cacareaza I (Intaiul) soseste la patinoar insotit de reflectoarele si camerele de filmat ale majoritatii televiziunilor din Romania, si de un alai princiar format din Catalin zmarandescu, impreuna cu alti luptatori Wu Shu de la Clubul Steaua Wu Shu, si alti scalvi, servitori, slugi, etc. etc. ai Primei Cacareze din Romania.
La acel meci, de obedienta galeriei s-a asigurat mustata (cum care mustata: mustata ala care acum este in puscarie, mustata ala pus de Principele Cacareaza I sef al galeriei in locul lui Jean Pavel) alt sclav al ciobanului, flancat si el de alti baieti "de bine" si de "foarte bine", sclavi si ei la randul lor pe mosia Pricipelui Cacareaza I.
Bineinteles ca in timpul acelui meci nu s-a mai scandat impotriva Pricipelui Cacareaza I, sclavii patruland necontenit pe toata durata partidei de-a lungul si de-a latul arenei sportive.
Asa de tare era interesat Pricipele Cacareaza I de meciul de hockey, incat in prima pauza a meciului a plecat, sclavii Cacarezei ramanand insa pana la sfarsit, pentru a se asigura ca "totul se va termina cu bine".