@Redstar
Ma faci sa rad! Adica Hagi ar trebui sa indure demn, precum Popa de la Iasi (mare exemplu...), doar ca sa poata sa si-o ia si el in bot precum Olaroiu. Antrenorul e dator sa indeplineasca obiectivele, dar nu cu orice! Dupa tine, il aducem pe Mourinho si-i punem obiectiv finala UCL si daca se plange ca n-are cu ce, ii tinem predici ca treaba lui e sa motiveze jucatorii si sa ii faca sa dea tot ce au, nu sa ceara jucatori.
Hagi a asteptat 2 saptamani, a vazut in cele 7 (!) amicale ce poate fiecare si a exprimat o parere: Steaua are un lot subtire pentru ceea ce isi propune! Chestie perfect adevarata! Doar unul care tine de scaun si nu vrea sa-si supere patronul ar tacea "demn" si n-ar cere transferuri. Stim cazuri.
Te pomenesti ca Gigi Becali tot ii propunea jucatori lui Oli, dar el i-a refuzat ca are deja un lot capabil sa castige CL.
Hai sa terminam cu tembelismele astea, nu este antrenor pe pamant sa nu vrea un jucator mai bun decat are in lot, sa realizeze mai mult cu echipa.
Hagi tot comenta la televizor meciurile Stelei, isi dadea cu parerea unde sa joace Elton. Sunt doua variante:
1. Nu stia ce lot are Steaua, a vazut de abia acum, dar isi dadea cu parerea sa se afle in treaba.
2.Stia ce are lot, isi dadea cu parerea in cunostiinta de cauza. Pai daca stia ce lot are Steaua, de ce naiba a mai comentat acum?
Hagi tot a urmarit Steaua in campionat, in CL timp de un an de zile. Cum dracu sa nu-ti faci o parere despe echipa.
Scurt pe doi: peste o saptamana incepem campionatul si Hagi spune ca nu are lot. Ce mesaj transmite suporterilor si jucatorilor?
Unul singur: WE ARE FUCKED