bai maimutoiule... in peluza sunt 5000 de oameni... ai vazut tu 5000 de scaune rupte???ai vazut 5000 de oameni care se bat???... nu`i baga pe totzi in aceiasi oala maimutzoiule... yo merg la meciuri din `95 de cand aveam 10 ani si tu faci afirmatii d`astea... mergi frate si in deplasari si pe urma vorbeste... n`ai o treaba cu fenomenul... nu vezi ca parlitu` asta de Jiji face dictatura??? esti praf frate... nu m`ar mira daca ai vrea sa fii sclavul lui
BAI MAIMUTOI ESTI TU CU TACTU SI DUPA CU REACTIONEZI CRED CA TU ESTI UNUL DINTRE CEI CARE RUP SCAUNE
