De regula Steaua nu joaca stralucit in amicale.A luat-o si acu vreo 2 ani cu 5-1 parca de la Tavria Simferopol,si totusi..in campionat si in Europa au mers struna.
E insa ingrijorator ca nu avem aparare.E incredibil cum Goian ..altadata imposibil de depasit...a trecut ala ieri pe langa el ca prin gara goala.Goian deja ramasese la 2 metri in spatele lui.
Cernea la fel..repet...e un zero de portar.In afara de meciul de pe Bernabeu..nu a aparat mai nimic.Si ieri la golul 2..a iesit si a sarit ca un tzap..in loc sa plonjeze la picioarele lu ala.
Daca vrem sa visam frumos...ne trebuie un portar valoros si un fundas!! Plus ca trebuie sa scapam de Gigel Coman.Se pare ca milioane de stelisti il vad ca e varza..insa 3-4 oameni il considera scula de jucator..si regret ca printre ei se afla si Hagi.