Nu te-am condamnat eu pe tine ca il sustii pe Hagi. M-ai condamnat tu pe mine ca nu il sustin. A-l sustine e ceva, a avea incredere in el e altceva.
Pentru mine nu e de ajuns "sa joace ofensiv". Si pentru mine definitia jocului ofensiv ar fi sa joace cum a jucat Manchester United sezonul trecut, cand a avut o medie de vreo 2.78 goluri pe meci dupa 38 de etape. Si cand dadea goluri dupa 5 pase din prima atingere.
Eu nu te-am condamnat pentru ca nu crezi in el ca antrenor ci pentru ca nu il sustii. El este antrenorul Stelei si toti stelistii adevarati au datoria sa il sustina.
E foarte bun exemplul tau cu Manchester. Insa daca nu ma insel si Steaua a avut o medie de peste 2 goluri pe meci anul trecut. Si Chelsea. Si cred ca s-a vazut cu ochiul liber ca au jucat defensiv.
