cred ca e a 5-a oara cand intru pe forum si vad tot mesaje contra lui Becali...e adevarat face multe prostii da' apoi isi da seama imediat ca a gresit...se vede ca iubeste Steaua dupa gesturile care le face...a investit multi bani in echipa si trebuie respectat..eu iubesc pe oricine iubeste Steaua inclusiv pe el...haideti sa nu mai punem presiune pe echipa si sa ii lasam sa joace fotbal in liniste ca o sa fie mai bine...si sper sa nu fiu injurat pentru mesaju asta :biggrin:
