Dupa mine titlul se va decide tot intre Steaua si Dinamo. Ele sunt echipele care au facut transferuri si au investiti masiv in aceasta perioada.
Rapidul la cum se prezinta nu prea are sanse nici macar la UEFA. Timisoara este Timisoara. Un meci bun, 2 proaste, 3 excelente, 4 dezastru. Cluju la fel, o serie de meciuri bune si 2-3 in care fac egal cu Ceahlaul, Jiul si alte astfel de echipe.
In plus echipe ca UTA, Urziceni, Farul sau Otelul cred ca vor arbitra lupta pentru titlu!
