FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intalnirea Fanilor Cu Becali

«1234»
stelea24.08.2007 08:59

" Goama dupa avere , duce la nechibzuinta si nebunie " Beeecali , face parte dintre ei .

Cineva , tre sa-l puna la punct , pe DICTATOR cu stea in frunte .Nu se mai poate .

A indraznit sa terfeleasca nume ca:Nadia,Hagi .... etc. Suporteri adevarati ,sa luam atitudine !!!

Brunetzycka24.08.2007 09:49

Jiji vrea sa arate ca stie fotbal...cica ..... da cand colo i paralel .... nici nu stie sa faca transferuri..... pentru el sa fie cat mai multi bani.. sa vada cu multi bani sa ieie cu putini ...... se vede ca i cioban! :tongue: fular-campionii

Lasa limbajul de tip Mirc

«1234»