Nu, e putin mai buna ca cele din trecut. am adus jucatori terminati. Singurul care ma multumeste e Neaga, care inca nu a venit.
Legat de Jiji... bafta la pupat... partea dorsala. Noi, restul, refuzam sa fim lingai, refuzam dictatura.
Ma, tu te uiti la fotbal? :neutral:
Am avut probleme pe benzi si au venit Badoi (jucator de nationala) si Emegara (cel mai bun fundas stanga din campionat). Pe langa ei a venit au mai venit Neaga, Gurita (aici ai dreptate, nu cred ca o sa prinda un meci ca titular) si inca vreo 2 tineri.
