FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intalnirea Fanilor Cu Becali

«1234»
Matteo14.06.2007 18:20

Ne informati si pe noi ce s-a discutat acolo?

Danny14.06.2007 18:21

Ce? Pai cand s-a intalnit Becali cu suporterii stelisti? Vreau si eu sa aflu!

Oricum, cred ca o sa apara un articol pe tema asta, daca e adevarat, ceea ce nu prea cred...

martanu14.06.2007 18:25

Cati bodyguarzi a avut Becaliotul?

Matteo14.06.2007 18:35

I-a invitat Becali la palat sa discute cu ei...

jigodia14.06.2007 18:40

E vrajeala! Corect?

Danny14.06.2007 18:42

Nu, nu cred ca e, asa sper. Astept cu nerabdare sa imi zica cineva ce s-a discutat... mai asteptam mult?

sorin_daniel14.06.2007 18:47

Sunt confuz, nu cred. Daca este adevarat, nu trebuiau sa se duca. Unde, la "palat"? Trebuiau sa se intalneasca cel putin in alta parte, la stadion de exemplu. Pentru mine, Becali, ramai o scarba.

 

Steaua te iubesc!

boggie14.06.2007 19:26

Becali urmeaza sa se întâlnesca, joi, cu câtiva suporteri. "Astazi urmeaza sa ma întâlnesc cu suporterii. Au zis ca vin sa vorbim. Sunt niste pusti care au ramas socati când i-am invitat aici. Au apreciat gestul. Au ei entuziasmul tineretii, vor ei sa fie consultati, când o sa luam jucatori, vor sa ramâna Elton dupa mintea lor", a precizat Becali.

Prosport

 

"Pustii" sunt din AISS?

Matteo14.06.2007 19:42

Cred ca da... sunt baietii aceia care au fost si la Total Sport FM.

Danny14.06.2007 19:48

Sunt baietii aia de au fost pe TVR2? Pai aia nu sunt pusti! Daca aia sunt pusti, eu ce sunt?

SSK14.06.2007 21:31

Nu s-a intalnit nimeni cu Becali. Intalnirea trebuia sa aiba loc cu Argaseala IERI, dar n-a mai avut loc. E adevarat ca Becali ne-a chemat "la palat", dar am refuzat.

 

Unul din motivele pentru care s-a intamplat asta este tocmai faptul ca Becali poate declara in presa orice vrea, indiferent ce ar discuta cu suporterii. Mai sunt si alte motive.

 

Sper ca nu va indoiti de spusele noastre.

Danntes14.06.2007 22:45

Ma bucur ca ati refuzat intalnirea cu retardatu'. Orice "miscare" trebuie bine gandita cand e vorba de nenorocitul asta.

cris15.06.2007 05:06

Nu se poate sa fie prezenti la intalnire si ceva reporteri ca sa nu zica el ce vrea? Oricum, daca cumva are loc intalnirea sa ne anuntati si pe noi, deoarece nu cred ca sunt singurul care are o gramada de semne de intrebare. Cel mai bine ar fi sa zicem fiecare ce il doare si cele mai bune intrebari sa ii fie adresate lui Becali. Tare as vrea sa aud ce poate sa zica de ce nu a plecat Coman, de ce nu poate sa il mai tina pe Elton sa vedem daca face fata sau nu si sa ne inchida gura si mai ales ce se intampla cu Thereau. Sa ii zica cineva ca Elton si Thereau sunt pliantul ( vorba lui Radoi ) dintre spectatori si conducere.

JDERUL15.06.2007 09:21

Daca merge cineva la "STUNGA DE AUR", sa ne spuna si noua ce s-a discutat. De preferat ar fi sa fie de fata macar un ziarist care sa nu scrie la comanda din interes!

jigodia15.06.2007 09:36

Ar fi interesant sa ne spuneti tot ce ati vorbit cu nebunul... oricum trebuie sa aveti grija... cine stie cum interpreteaza nebunul intrebarile voastre si... :|

bodanelu15.06.2007 09:49

Nu a fost nimeni la el si nici nu o sa se duca. Trebuia o intalnire cu Argaseala. Dar nu s-a mai intamplat. Asta din partea AISS-ului. Cat despre liderii de galerie, Bogdan a zis AICI ca nu exista nici o intalnire.

Danny15.06.2007 12:37

Totusi trebuia sa se intalneasca, eram curios! Daca facea Becali pace... cine stie, poate pe urma nu mai punea muzica religioasa pe stadion.

CSA15.06.2007 13:32

Mai [...], cum adica sa faca Becali pace? De cand suporterii stelisti tanjesc dupa pacea dobitocului? Du-te tu la intalnire cu Jiji, si sa iei un autograf si pentru mine! ;)

sile-jardel15.06.2007 13:58

Daca vrea o intilnire cu suporterii, asta nu poate avea loc decat la stadion, zic eu. Si ar cam trebui sa stim toti ce se va discuta. La "stana de aur" nu va vorbi decit el. Si ar trebui sa fie si Olita acolo, sa-l intrebam de ce nu mai face Elton parte din lot, de ce nu se incearca pastrarea lui Thereau, de ce nu pleaca Gigelus?

 

Si pe urma ne mai gindim cu... pacea!

c.ronaldo1715.06.2007 14:09

Thereau vrea sa plece de la Steaua, nu Steaua il da afara pe Thereau.

forever_STEAUA15.06.2007 14:14

@c.ronaldo17

 

Asa ti-a spus el tie?

El Nino_915.06.2007 14:25

Normal ca vrea sa plece cand aude declaratiile ciobanului: nici un strain la Steaua, sa vina cu oferta de 1,5 mil. si l-am dat, dup-aia e jucator de baza... plus plecarea lui MM! :-?

Ce sa mai creda Thereau? :???:

c.ronaldo1715.06.2007 14:27
@c.ronaldo17

 

Asa ti-a spus el tie?

 

Da, mi-a dat un sms.

Danny15.06.2007 15:30

Si pana la urma am auzit ca v-ati luat teapa cu intalnirea asta! :)

bodanelu15.06.2007 15:32

Daca tu poti numi teapa un refuz al Asociatiei, atunci... :)

«1234»