Multumim Elton...Iertare Elton...la fel si Thereau...2 "victime" a unui om fara scrupule si mai ales fara ratiune cum este JJ Becali. Un coban ipocrit al carui scop in viata nu l-am inteles nici pana acum...dar nici nu ma mai chinui. Un nenorocit...si la fel cum au zis si altii ma vad nevoit sa zic si eu...cu tristete..."mai bine in B decat cu Gigi"!!!
Nu imi ramane de spus decat FORZA Steaua...sunt si voi ramane intotdeauna STELIST PANA LA MOARTE...si raman cu speranta ca atat Elton cat si Thereau afla in vreun fel de cele scrise de noi aici...pentru ei ... despre ei...
un stelist trist
