ignorarea nu este o solutie atat timp cat nu il ignora toti stelisti!!!
Va trebui sa curga ceva apa pe dambovita pana toti stelistii o sa il ignore la unison.
Gigi are sfatuitori buni carora nu le e necunoscut dictonul "divide et impera", atata timp cat sunt atatea biserici si bisericute e greu sa fim pe aceeasi lungime de unda.
Astept ziua cand ne va ajunge cutitul la os si acest personaj va fi tratat asa cum se cuvine- fara a fi bagat in seama- asta l-ar durea cel mai tare, sa latre degeaba si nimeni sa nu ii dea atentie.
Atunci chiar si "stelistii de ocazie " ii vor fi inutili, pot fi cateva sute, mii dar nu pot compensa sute de mii, milioane care il vor ignora...
