Pe mine ma deranjeaza venirea lui Badoi la Steaua, sunt sigur ca se putea gasi un alt jucator de valoare apropiata cu el, fara "pete" la dosar. Dar sunt de parere ca este o manevra politica a lui gg, am mai spus asta in alt post. Ii recunosc calitatile fotbalistice, este un pasator bun, mucitor, etc., dar nu sunt inca sigur ce atitudine voi adopta la primul lui meci in ros'-albastru. Stiu doar ca nu-l voi huidui sau injura.
sincer eu nu cred ca a fost adus de Gigi ca o "manevra politica"
nu stiu de ce dar simt un miros de piti in aceasta tranzactie
prea tare ii vrea becalii pe badoi si buga
si e ciudat acest lucru pentru ca acesti 2 jucatori sunt, pe langa Coman, singurii 2 rapidisti de la nationala
si la nationala se stie ca nu se face selectia pe valoare sau forma sportiva
ci pe criterii cu totul diferite
care nu prea au legatura cu sportul
sau sportivitatea
e ciudat cum jucatorii lui piti au inceput sa rasara la Steaua
a inceput Ov Petre
acum badoi
pe lista de asteptare contra si buga
Daniel niculae e dorit si el
azi,maine o sa apara florentin Petre sau tamas
p.s.
am auzit cum ca si Croitoru a fost adus de Gigi la sfaturile lui piti
ca cica Olaroiu nu l-ar fi vrut
si din cauza asta Croitoru nu prea a jucat la inceput
pacat ca a plecat Panait
e un fotbalist valoros
de care am fi avut nevoie in campionatul incheiat recent
si care ne mai putea ajuta
a fost cel mai bun de la Vaslui in retur!