mie nu... il consider un jucator mediocru, bun pentru Liga a 2-a
E bine ca judeci un jucator dupa 1-2 prestatii. Si imi place ca il si plasezi la un nivel fotbalistic. Poate ar trebui sa fi tu antrenor la Steaua, sa vezi ce inseamna sa muncesti ca jucator si sa ajungi dintr-un sat la Bucuresti sa joci la Steaua. De obicei toti judeca jucatorii dupa cum vor ei si nu au dreptul asta. Pot fi de Liga a 2-a sau a 3-a, daca totusi sti ce inseamna o viata de sportiv, copilarie pierduta si o groaza de compromisuri, ar trebui sa te opresti aici.
