Am vazut la stiri ca poate sa ii rezolve problema lu Becali; tanarul asta e talentat si la pictura, nu numai la fotbal, si a zis ca ar putea sa ii faca lui Becali tablouri religioase! ![]()
Am vazut la stiri ca poate sa ii rezolve problema lu Becali; tanarul asta e talentat si la pictura, nu numai la fotbal, si a zis ca ar putea sa ii faca lui Becali tablouri religioase! ![]()
este o tanara speranta insa Oli ar trebui sal mai bage pe finalul meciurilor... pentru ca altfel se pierde o tanra stea
Daca ma poate lamuri si pe mine cineva am inteles ca nu a facut deplasarea cu lotul la Valencia si ca il va imprumuta la buzau...pacat tanar,inalt de perspectiva mi se pare ca ne cam batem joc de tinerii jucatori,bine ca il avem pe Gurita in lot...![]()
A fost si el imprumutat la Gloria Buzau !
Am inceput sa cumparam jucatori pentru Buzau...
Bicfalvi a facut si el deplasarea cu echipa, asa ca nu cred ca a mai fost imprumutat Gloriei Buzau. (vezi numele topicului)
Daca trage tare in Austria, pun pariu ca il opreste in lot pentru noul sezon!
Pana sa vina la Steaua, nu am auzit de el. Oricum, sa fie sanatos ca e la Gloria Buzau acum, iar cand vine la Steaua sa faca treaba ca acum trebuie doar sa creasca in valoare.
FORZA Steaua! steagsimplu
Am ramas placut surprins de evolutia lui Eric... cred ca ar trebui pastrat in lot... am vazut la el dribling, sut de la distanta... daca va fi pastrat si va fi folosit cred ca va creste foarte mult...
Dap... eu m-am uitat doar la ultimele 15-20 minute si de atunci chiar a jucat bine alaturi de Neaga!
Sper totusi sa-l opreasca in lot!
Adica, cei de la Dinamo au tot felul de juniori in lotul mare(de exemplu Ropotan) si noi nu putem sa oprim tineri in lot.
Avem numai batarni plafonati acolo, cei care sunt rezerve!
Sper totusi sa-l opreasca in lot!Adica, cei de la Dinamo au tot felul de juniori in lotul mare(de exemplu Ropotan) si noi nu putem sa oprim tineri in lot.
Avem numai batarni plafonati acolo, cei care sunt rezerve!
Becalu' zice ca fost impresionat de jocul lui si ca, daca-l vrea Hagi, poate ramane la echipa!
Bicfalvi a inscris in aceasta seara pentru nationala U19 a Romaniei... asa din auzite pare bun copilul...
Mda...
Sper sa nu fie doar norocul incepatorului, Bicfalvi asta chiar a jucat ceva cu cipriotii aia, sa speram ca iese ceva din el!
Si la Galata Hagi a promovat multi tineri, sa speram ca o sa faca la fel la Steaua si sa dezvolte jucatorii tineri!
Oricum se vede ca Bicfalvi va ajunge un mijlocas bun si va avea multe sanse sa joace mai ales ca Paraschiv pleaca la Rimini.
steag2
Bicfalvi e prea ofensiv pentru a juca pe postul lui Para, se descurca mai bine in spatele varfurilor sau chiar ca si extrema.
E un nou talent... dupa cate am vazut joaca bine!
Asa este, Eric este un jucator valoros dar foarte tanar, sa speram ca se va acomoda cu bine la Steaua si Hagi il va ajuta sa se integreze... asa este el, ar juca mai degraba in fata lui Mirel, adica un fel de mijlocas ofensiv.
Daca o tine tot asa si isi pastreaza tupeul de care a dat dovada in meciurile amicale, baiatul asta o sa ajunga departe .
Imi place super-mult vana pe care o arata in joc! Dupa mine ar trebui sa joace titular la mijlocul terenului, alaturi de Radoi!
Hagi a declarat ca a fost impresionat de evolutiile lui Ochirosii si Bicfalvi din partidele amicale, deci Eric nu va mai fi imprumutat la Gloria.
deci Eric nu va mai fi imprumutat la Gloria.
Ar fi extraordinar daca nu ar fi imprumutat si ar fi bagat pe finaluri de meci sau in meciuri cu miza mica. Cred ca intr-un an ar putea juca foarte bine titular la Steaua.
Nu merita sa fie imprumutat la Gloria Buzau... este un jucator extraordinar care poate fi titular la Steaua; este un jucator cu tot viitorul in fata. Este un jucator foarte talentat. Avem in lot doi "juniori" cum s-ar zice Bicfalvi si Ochirosii, niste jucatori superbi.
Ultimele zvonuri confirma faptul ca Eric NU va fi imprumutat!
Nu stiu ce credeti voi dar mie mi se pare mai talentat decat Razvan...pare ca gandeste jocul mai bine ca Ochi...sper sa o tina tot asa si sa debuteze cu gol in preliminariile UCL...poate chiar cu Zaglebie ![]()