FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Eric Bicfalvi

«12347»
Danny14.06.2007 18:36

Am vazut la stiri ca poate sa ii rezolve problema lu Becali; tanarul asta e talentat si la pictura, nu numai la fotbal, si a zis ca ar putea sa ii faca lui Becali tablouri religioase! :D

MurySteaua20.06.2007 12:32

este o tanara speranta insa Oli ar trebui sal mai bage pe finalul meciurilor... pentru ca altfel se pierde o tanra stea

zyder20.06.2007 19:43

Daca ma poate lamuri si pe mine cineva am inteles ca nu a facut deplasarea cu lotul la Valencia si ca il va imprumuta la buzau...pacat tanar,inalt de perspectiva mi se pare ca ne cam batem joc de tinerii jucatori,bine ca il avem pe Gurita in lot...:(

SteauaToronto26.06.2007 22:32

A fost si el imprumutat la Gloria Buzau !

bogd4n27.06.2007 10:09

Am inceput sa cumparam jucatori pentru Buzau...

c.ronaldo1727.06.2007 10:40

Bicfalvi a facut si el deplasarea cu echipa, asa ca nu cred ca a mai fost imprumutat Gloriei Buzau. (vezi numele topicului)

AmuntBoy27.06.2007 10:59

Daca trage tare in Austria, pun pariu ca il opreste in lot pentru noul sezon!

tavynho27.06.2007 12:24

Pana sa vina la Steaua, nu am auzit de el. Oricum, sa fie sanatos ca e la Gloria Buzau acum, iar cand vine la Steaua sa faca treaba ca acum trebuie doar sa creasca in valoare.

 

 

FORZA Steaua! steagsimplu

Wally30.06.2007 07:42

Am ramas placut surprins de evolutia lui Eric... cred ca ar trebui pastrat in lot... am vazut la el dribling, sut de la distanta... daca va fi pastrat si va fi folosit cred ca va creste foarte mult...

bogd4n30.06.2007 14:51

Dap... eu m-am uitat doar la ultimele 15-20 minute si de atunci chiar a jucat bine alaturi de Neaga!

AmuntBoy30.06.2007 15:45

Sper totusi sa-l opreasca in lot!

Adica, cei de la Dinamo au tot felul de juniori in lotul mare(de exemplu Ropotan) si noi nu putem sa oprim tineri in lot.

 

Avem numai batarni plafonati acolo, cei care sunt rezerve!

coco66630.06.2007 16:36
Sper totusi sa-l opreasca in lot!

Adica, cei de la Dinamo au tot felul de juniori in lotul mare(de exemplu Ropotan) si noi nu putem sa oprim tineri in lot.

 

Avem numai batarni plafonati acolo, cei care sunt rezerve!

 

 

Becalu' zice ca fost impresionat de jocul lui si ca, daca-l vrea Hagi, poate ramane la echipa!

ultrastf01.07.2007 14:23
Bicfalvi a inscris in aceasta seara pentru nationala U19 a Romaniei... asa din auzite pare bun copilul...

Mda...

amarel01.07.2007 15:32

Sper sa nu fie doar norocul incepatorului, Bicfalvi asta chiar a jucat ceva cu cipriotii aia, sa speram ca iese ceva din el!

AKM-4702.07.2007 10:07

Si la Galata Hagi a promovat multi tineri, sa speram ca o sa faca la fel la Steaua si sa dezvolte jucatorii tineri!

 

Oricum se vede ca Bicfalvi va ajunge un mijlocas bun si va avea multe sanse sa joace mai ales ca Paraschiv pleaca la Rimini.

steag2

se7en02.07.2007 15:29

Bicfalvi e prea ofensiv pentru a juca pe postul lui Para, se descurca mai bine in spatele varfurilor sau chiar ca si extrema.

iioonnuutt03.07.2007 06:53

E un nou talent... dupa cate am vazut joaca bine!

razvan9306.07.2007 10:03

Asa este, Eric este un jucator valoros dar foarte tanar, sa speram ca se va acomoda cu bine la Steaua si Hagi il va ajuta sa se integreze... asa este el, ar juca mai degraba in fata lui Mirel, adica un fel de mijlocas ofensiv.

cris06.07.2007 14:22

Daca o tine tot asa si isi pastreaza tupeul de care a dat dovada in meciurile amicale, baiatul asta o sa ajunga departe .

alpopa06.07.2007 20:43

Imi place super-mult vana pe care o arata in joc! Dupa mine ar trebui sa joace titular la mijlocul terenului, alaturi de Radoi!

se7en07.07.2007 12:38

Hagi a declarat ca a fost impresionat de evolutiile lui Ochirosii si Bicfalvi din partidele amicale, deci Eric nu va mai fi imprumutat la Gloria.

cristi_mold07.07.2007 20:34
deci Eric nu va mai fi imprumutat la Gloria.

 

Ar fi extraordinar daca nu ar fi imprumutat si ar fi bagat pe finaluri de meci sau in meciuri cu miza mica. Cred ca intr-un an ar putea juca foarte bine titular la Steaua.

Z3US08.07.2007 09:36

Nu merita sa fie imprumutat la Gloria Buzau... este un jucator extraordinar care poate fi titular la Steaua; este un jucator cu tot viitorul in fata. Este un jucator foarte talentat. Avem in lot doi "juniori" cum s-ar zice Bicfalvi si Ochirosii, niste jucatori superbi.

alpopa08.07.2007 18:15

Ultimele zvonuri confirma faptul ca Eric NU va fi imprumutat!

Dani200512.07.2007 14:14

Nu stiu ce credeti voi dar mie mi se pare mai talentat decat Razvan...pare ca gandeste jocul mai bine ca Ochi...sper sa o tina tot asa si sa debuteze cu gol in preliminariile UCL...poate chiar cu Zaglebie :happy:

«12347»