11.03.2005 13:11
Dak la Dinamo-man Niculescu juca cum joaca acum...nu pierdeati acasa dar nu tot nu v-ati fi calificat.
Dak la Dinamo-man Niculescu juca cum joaca acum...nu pierdeati acasa dar nu tot nu v-ati fi calificat.
Nu numai Niculescu a avut un aport la infrangere, dar si Tames daca nu rata, alta era situatia la 2-0. dar asta tine de trecut, problema ramane la calificarea voastra...
tu ce ai zice dak Steaua trece de submarin ?
V-as spune simplu:"Felicitari".
Aceste simple "felicitari" ar fi si dak ajungem la Supercupa ?
Atunci v-as spune "felicitari, felicitari!" dar asa ceva e cam imposibil...
da , anul asta e cam imposibil e doar un vis frumus deocamdata desi dak trecem de villarreal nu mai e asa...ani urmatori insa o sa fie altceva