FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

optimile

«1234»
Grinch11.03.2005 13:11

Dak la Dinamo-man Niculescu juca cum joaca acum...nu pierdeati acasa dar nu tot nu v-ati fi calificat.

reddog11.03.2005 13:14

Nu numai Niculescu a avut un aport la infrangere, dar si Tames daca nu rata, alta era situatia la 2-0. dar asta tine de trecut, problema ramane la calificarea voastra...

Grinch11.03.2005 13:16

tu ce ai zice dak Steaua trece de submarin ?

reddog11.03.2005 13:16

V-as spune simplu:"Felicitari".

Grinch11.03.2005 13:19

Aceste simple "felicitari" ar fi si dak ajungem la Supercupa ?

reddog11.03.2005 13:21

Atunci v-as spune "felicitari, felicitari!" dar asa ceva e cam imposibil...

Grinch11.03.2005 13:28

da , anul asta e cam imposibil e doar un vis frumus deocamdata desi dak trecem de villarreal nu mai e asa...ani urmatori insa o sa fie altceva

«1234»