dupa cum stim in optimi vom o sa jucam cu villareal.
avand in vedere ca au batut pe Barcelona, valencia si atletico madrid se poate spune ca e o echipa foarte buna.
fara riquelme si forlan, 2 piese de baza, sansele noastre cresc, mai ales ca in Ghencea nu prea poate sa ne bata cam nimeni.
cu un 2-0 in templu si cu 6-7000 de romani la villareal acasa nu prea vada cum nu ne-am califica.
